Evde Ek iş

Evde Perde Süsleme İşi – Ek İş İlanı

Evde perde süsleme işi ile günlük 100 tl civarında ek gelir elde edebilir, ek iş imkanı veren iş ilanları ile evden para kazanabilirsiniz.

Bir Cumartesi sabahından herkese günaydınlar. Ek iş arayışını hafta sonunda da sürdüren kişilerin arkasında durarak bizlerde tatil yapmıyor, fırsatları ayağınıza getirmeye devam ediyoruz. Para kazanma, ek iş bulma sanatı oldukça zor ve güç bir iştir. Ev hanımları, yapıları gereği her işte çalışamayacakları gibi işlevsel özellikleri yalnız el işlerine uygundur. Bunların bilincine vararak bizlerde paylaşımlarımızı ev hanımlarının özelliklerine yayınlıyoruz.

Bu yazımızda Evde Perde Süsleme işinden bahsederek güzel bir ek gelir elde edebilme fırsatını ayaklarınıza getiriyoruz. Ev hanımlarının süsleme ve tasarım konusunda becerileri oldukça gelişmiş olmasından dolayı perde süsleme işleri de ev hanımlarına verilmektedir. Tasarım yeteneği ile hayal gücünün bir arada perdeler üzerinde yansıtılması güzel işlerin açığa çıkmasına nede olmaktadır. Ek işlerde genellikle toplu, standart ücretler verilmektedir. Perde süsleme işinde ise bir işçilik yapılmasından dolayı işçilik ücreti alınmakta ve bu ücret parça başı 100 150 TL üzerine de çıkabilmektedir.

Perde Süsleme işi genellikle bireysel yapılması zor olan bir iş türüdür. Bireysel çalışmak yerine site içerisinde ek işe ihtiyacı olan ev hanımları bir araya gelerek oluşturacakları bir ekip ile sürekli bir süsleme girişimine girerek kısa sürede siparişleri tamamlayabilirler. Profesyonel bir iş olması nedeni ile gelirler askeri ücretin kat ve kat üzerinde olup 2,000 TL altına kolay kolay düşmemektedir. Ekibi olan ve süsleme işlerinde deneyimi olan kişiler gönderi altına YORUM yazarak iş veren firmaların dikkatini çekebilirler.

Özellikle ev hanımları için ek gelir elde edebileceğiniz Bayanlara Çorap Katlama İşi – Ek iş ile Para Kazanın konusu da ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Fark Edilir Ol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu