Evde Ek iş

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde kibrit paketleme işi ile ister ek iş ister tam zamanlı olarak düzenlir gelir elde edebilir, aylık 2.000 TL üzerinde para kazanabilirsiniz.

Evde yapılacak bir iş bulamayıp sıkıntıdan ek iş arayan kişiler, bazı durumlarda hayatın fırsatını yakalayabiliyorlar. Hiç tahmin edilemeyen bir zamanda çıkan fırsatlar, düzenli ve yüksek gelirlerin kapısını açabilmektedir. Her kadın evinde çocukları ile ilgilenirken bir yandan da para kazanmak ister. Para Kazanmanın günümüzde zor olduğunu bilerek böyle bir durumun mümkün olmadığını düşünen kişilere önerilerde bulunacağız. Ve bunu için oluşturduğumuz bu platformda nasıl para kazanbilirsiniz anlatacağız. Kibrit paketleme işi ile  bir nevi insanlara oturdukları yerden para kazanabilmelerini anlatarak fırsatları ayaklarına kadar getireriyoruz. Aile bütçelerine katkı oluşturulmak üzerine kurulduğunu belirtmek istiyoruz.

Evde Kibrit Paketleme İşi

Her ne kadar kibrit kullanımı giderek azalıyor gibi görünse de bazı bölgeler için halen rağbette olan bir ürün olarak görülmektedir. Aynı zamanda hediyelik eşyalarda da bir süsleme aracı olarak kullanılan kibritler, günümüzün halen ihtiyaç listeleri içerisinde yer almaktadır. Ve kibrit hem süs hem de ihtiyaç gerektiren bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar üretimi çevre duyarlılığı nedeni ile yavaş olarak ilerlese de günümüzde halen çok satılan ihtiyaç ürünleri içerisinde yerini almayı başarmıştır. Kibrit Paketleme işinde çalışacak kişilerin yapması gereken şeyler aslında çok basittir. Gün içerisinde gelen binlerce çöp kibriti kutuların içine yerleştirmek olacaktır.

Genelde cafe ve restaurantlar için geçerli olan bu durumda, gelen kutular özel olarak firma logoları ile süsleneceği için kibritlerin kalitesinde de değişiklikler görülecektir. Gelen iş talebine göre her kutuya 10 ile 20 adet kibrit paketlenmesi yapılmaktadır. bu iş ile kazanılacak aylık paraya gelecek olursak; Kibrit paketleme işinden aylık kazanılacak tutar 1,200 TL olarak belirlenmektedir. İş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler gönderi altına kibrit paketleyebileceğini YORUM olarak bildirmeleri gerekmektedir.

Evde Nikah Şekeri Paket İşi ile Ek gelir yazımız da ilginizi çekebilir

Kaynak: Krediler

İlgili Makaleler

Fark Edilir Ol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu