Evde Ek iş

Evde Kalem İşi İle Aylık 2.000 TL Kazanma İmkanı

Evde kalem işi oldukça basit ve hızlı yapılabilen iş modellerinden biridir. Evde ek iş fırsatları arasından da en çok tercih edilenlerden biri diyebiliriz. Peki kalem işi nasıl yapılır? Aylık ne kadar kazanılır? Eve kalem işi veren firmalar nereden bulunur? Sizler için bu soruların cevaplarını araştırdık. Evde ek iş fırsatları oldukça fazla ve bunun en büyük nedenlerinden biri de maliyetten kaynaklanmaktadır. Şöyle açıklamak gerekirse fabrikalarda üretilen ürünlerin paketleme veya montaj işlemlerini insanlara yaptırmanın daha ucuz maliyetli olduğu görülmüştür. Kalem işi de bu fırsatların arasında yapılabilecek ve revaçta olan iş modellerinden biridir.

Evde Kalem İşi Veren Firmalar

Evde Kalem İşi Nasıl Yapılır?

Evde ek iş imkanı sunan bu iş modeli aslında oldukça basit, hızlı ve her hangi bir bilgi birikimine ihtiyaç duymanızı gerektirmemektedir. Yapılacak iş belli ve kolaydır. İki iş tipi vardır;

  • Tükenmez kalem montaj işi
  • Kurşun kalem veya basmalı kalem de denilen iş

Tükenmez kalem işi yapacaksanız burada size bir kutu içinde 3 farklı bölüm yer alır. Kalemin uç kısmı, orta kısmı ve arka kısmıdır. Siz de hepsinden tek tek alarak bir kalem ortaya çıkartırsınız ve istenilen miktarlarda paketleyerek kutusuna koyarsınız. İkinci modelde ise kalemin uç ve yay kısmı birleştirerek, orta kısmına entegre edersiniz.  Daha sonra kalemin arka kısmına silgi ve silgi kapağını takarak işlemi bitirirsiniz. Bundan sonraki basamak ise ürün paketleme işi olacaktır. Yine firma tarafından size söylenen miktarlarda kalemleri bir pakete koyarak süreci bitirirsiniz.

Evde Kalem Montajı İşi Ne Kadar Kazandırır?

Tamamen sizin performansınıza ve çalışma azminize göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 2.000 TL gibi bir ek gelir kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bir başka yöntem olarak bir ekip kurabilirsiniz, bu komşularınız, arkadaşlarınız olabilir bu sayede daha fazla iş yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz.

Evde Kalem İşi Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Evde kalem işi veren firmalar genellikle internet üzerinden veya mobil uygulamalar sayesinde bulabilirsiniz. Burada hem sizin hem de firma güvenliği açısından isim veya adres veremiyoruz ne yazık ki. Ancak İşkur’un websitesini incelediğinizde ya da Armut vb. uygulamaları indirdiğinizde evde ek iş yapabileceğiniz fırsatları takip edebilirsiniz. Bu yazımızı beğendiyseniz Çorap Katlama İşi – Ek iş ile Para Kazanın yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Kaynak: paraekstra.com

İlgili Makaleler

Fark Edilir Ol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu