Evde Ek iş

Evde Ceviz Kırma – Kabuk Temizleme İşi

Evde ceviz kırma işi ile kuruyemiş firmalarına iş yaparak kilo başı 10 TL kazanabilir, evden ek iş yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde ek gelir paylaşımlarına kaldığımız yerden devam ediyor. Bir önceki yazımız Kulak Çubuğu Paketleme işinin ardından yeni bir paylaşım ile kişilerin özellikleri ve becerilerine göre iş fikirleri paylaşımına devam ediyoruz. Herkese uygun gelecek türden paylaşımların devamının da geleceğini belirtmek isterim.

Bizlerde yeri geldiğinde maddi sorunlar nedeni ile aile fertlerimiz ile tartışıyor, bazı durumlarda gücümüzün yetmediğini ve kemer sıkma politikası yürütmemiz gerektiği konusunda hem fikir olabiliyoruz. Ülkemizde standart bir aile tipinde yer alan tüm hanelerde maddiyat sıkıntısı yer almakta, bunların çözümleri ise ek iş fırsatları arasından geçmektedir. Bu yazımızda da Ceviz Kırma işinden bahsedeceğiz ve ufak ta olsa paylaşımımız aracılığı ile çalışan kişilere ek gelir fırsatı oluşturacağız.

Ceviz, hayatımızın büyük bir bölümünde tüketilen önemli besin maddeleri arasında yer almaktadır. Pastalardan, tatlılara kadar günlük tüketimin birçok alanında yer alması, rağbet bazında büyük bir pazar payının oluşmasına neden olmaktadır. Kabuğu ile satılan cevizler çok rağbet görse de tüketici firmalar ceviz kırmak ile uğraşmak yerine direk içi ile satın almayı uygun görmektedirler. Ceviz içinin, kabuklu türüne oranla fiyatı fazla olmasına karşın talebi de bir o kadar fazladır.

Ceviz Kabuğu kırarak para elde etmek isteyenler için firmalar gerekli tüm ihtiyaçları sizlere göndermektedir. Kilo kilo cevizler, ceviz kıracağı, muşamba, koliler firmalar tarafından sağlanılmaktadır. Ceviz kırma işi ile aylık kazanılacak tutara gelecek olursak; sabit bir geliri yoktur. Kırılan ceviz kilosu kadar ödeme yapılmaktadır. Kilo başı 7,5 TL ile 10 TL arasında gelir elde edebilmem mümkün görünmektedir. Ekibiniz var ve bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız gönderi altına YORUM atarak iş veren firmaların dikkatini çekebilirsiniz.

Evde Abaküs Montajı işi Veren Firmalar – Ek iş yazımız da ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Fark Edilir Ol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu