ÜYE OL

ŞİMDİ KAZANMA ZAMANI

Öncelikle sizi tebrik ediyorum!

Sitemizde tanıttığımız iş sistemimizi inceleyip hayallerinizin bir adım ötede olduğuna inanarak, kaliteli bir yaşam için ve ekonomik özgürlüğe yelken açmak adına vermiş olduğunuz bu karardan dolayı sizi kutlarım. Siz bu kararınızla forivianın geniş ailesine katılacak ve hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayacaksınız.

Şirketimize üye kaydınızı Gerçekleştirmeniz sonrasında sizinle iletişime geçirilerek bu konuda gerekli destek sağlanacak, kafanıza takılan sorular varsa bu konuda gerekli izahatlar tarafınıza yapılacaktır. Ayrıca işinizi büyütme noktasında yanınızda her zaman bir yardımcınızın olduğunu unutmayacaksınız. Biz sponsorunuz olarak sizin kazanmanız için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Biz Forivia ailesi olarak aramıza yeni katılan her arkadaşımızı bu işte liderliğe ulaşma noktasında bir aday görüyor, İşimizin güzelliklerini beraber yaşamayı, kazandığımızı birlikte paylaşmayı arzu ediyoruz. Siz yeter ki kazanmak isteyin ve işimizi ciddi manada yapmayı düşünün. Biz hep sizin yanınızda olarak bu konuda destekçiniz olacağız.

Şimdi yapmanız gereken alt bölümdeki ,TEMSİLCİ BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK ve SİZDE AİLEMİZE KATILIN RESMİNE tıklayıp , Giden sayfada şirketin sayfasına yönlendirileceksiniz. Şirketin  sayfasında  önünüze bir form çıkacaktır.Bu formda gerekli bilgileri doldurarak formun alt tarafındaki temsilciliğimi başlat butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Temsilci olduktan sonra şirket size temsilci numaranızı ve şifrenizi sms olarak cep telefonunuza gönderecektir.Mesaj geldiği zaman üyeliğin kabul edilmiş demektir.Üye olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum.Temsilci numaranız ve şifreniz geldikten sonra www.forivia.com adresine gireceksiniz.Şirketin sitesine girdikten sonra şirketin ana sayfasının sağ üst tarafındaki temsilci girişi bölümüne tıklayarak önünüze çıkan penceredeki temsilci no ve şifre yazan bölümlere şirketin gönderdiği temsilci numarasını ve şifrenizi yazarak giriş yap butonu tıklayarak kişisel sayfanıza girip tüm işlemlerinizi oradan yapabilirisiniz.Forivia’ya temsilci olarak sizde kaliteli yaşama ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Not: Üyelik formunu doldurduktan sonra üyeliğiniz ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Katalog size ücretsiz gönderilecektir. Sadece size katalogu getiren yurt içi kargo görevlisine kapıda 4 TL kargo ücreti vereceksiniz.

 

 

One thought on “ÜYE OL

  1. organizasyon diyor ki:

    yakindan sizleri takip etmekteyim başarilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir