Sermayesiz Ek İş İmkânı

sernayesiz ek iş imkanı

 

Günümüzde bir iş kurmanın en önemli saç ayaklarından biride sermaye teminin sağlaması olayıdır. Sermaye olmadan bir işe girişmek havanda su dövmek anlamına gelmektedir. Diyelim sermayemiz var ama bunun yanında doğru iş tercihi yapmakta işin bir başka boyutu olarak düşünmek gerekmektedir. Ayrıca bu zamanda iş yeri açabilmek ve onun giderlerini göze alarak bir işe girmek kişiler için büyük riskler taşımaktadır. Neden derseniz bir işten iyi para kazanırım diyerek o işe sermaye bağlıyorsunuz ama bir bakıyorsunuz iş istediğiniz gibi gitmiyor. Yapmış olduğunuz tüm emekler boşa gitmektedir.

 

Bunları göz önüne aldığımızda eğer sermayemiz güçlü değilse ve risk almaktan çekiniyorsak o zaman sermayesiz ek iş imkânı olan fırsatları değerlendirmemiz en mantıklı olanıdır. Çünkü sermayesiz iş fırsatında sizi sıkıntıya sokacak hiçbir durum söz konusu değildir.Tamamen sıfır riskle bir işe başlıyorsunuz ve o işte para kazanmak için mücadele ediyorsunuz.Böyle iş imkanları herkesin ilgisini çekecek ve bu iş kollarının fazla şekilde tercih edilmesini sağlayacak bir konuma sahiptir.

 

Ben daha önce kendi yağıyla kavrulan kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışan bir kardeşinizdim. Şunu söyleyeyim ama hiçbir zaman hayallerimi geri plana atmadım.Kendi konumun çerçevesinde arzularım ve elde etmek istediğim hayallerim vardı.Tabii ki bu tür düşünceler insanın bir şeyler yapmasına vesilen olan kişilere motivasyon sağlayan etkenlerdir.Bu sebeple çalışmalara başladım.Hayallerin peşinde koşarak elde etmek için beni riske sokmayacak iş fırsatlarını yapmaya başladım

 

Bu iş fırsatlarından güzel paralar kazandım. Kendimi bu konuda yetiştirdim.İşe vakıf oldum ve sektörde ince detayları öğrenerek çalışmalarıma devam ettim.Mayıs 2013 yılında ülkemizde yerli sermayede kendinizi ispatlamak için alt yapısını oluşturan ve bu konuda yatırım yapan Foriviayla tanıştım.Tanıştığıma da çok memnun oldum.Neden derseniz firma kafamda canlandırdığım ve bu piyasada kendisi ispatlamak adına büyük hedefleri olan bir firmadır.Bu firmada hedeflerim büyük.Rabbim nasip ederse ekibimle beraber güzel başarılara imza atacağız.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir