Satış Pazarlamada Altın Kurallar

Dişinizden tırnağınızdan arttırdığınız paranın yastık altında eriyip gitmesinden mi şikâyetçi misiniz? İnançlı birisi olduğunuz için paranızı faize atıp haram yemekten mi korkuyorsunuz? Kendi çapınızda küçük bir iş yaparak paranızı değerlendirmek mi istiyorsunuz? En iyi para ticarettedir deyip ticarete atılmak mı istiyorsunuz. Market alışverişinin dışında ticarete girişmediyseniz gözünüzü kulağınızı bu yazıya vermenizi tavsiye ederim.

İyi bir satış pazarlamasının temel özellikleri şunlardır.
1-hangi ürünü satacağınızı çok iyi belirlemelisiniz. Bu belirlemede esas alacağınız temel insanların ihtiyaçlarına uygun mu değil mi? İnsanların pek tercih etmediği ayda yılda bir satın aldıkları ürünleri satmaya çalışıyorsanız işiniz gerçekten çok zor.

2-hangi ürünü hangi semtte satacağınızı iyi belirlemelisiniz. Sosyoekonomik düzeyi düşük bir mahallede pahalı takı malzemesi satamayacağınız gibi zenginlerin oturduğu bir semtte ucuz ve adi ürünleri satamazsınız.

3-satacağınız ürünü doğru yerde doğru zamanda satmanız gerekir. Büyük bir giyim mağazasınız yaz ayı gelince reyonlarınızdan kışlıkları kaldırmanız gerekir. Çünkü kimse bu saatten sonra gelip sizden kışlık kıyafet almayacaktır.

Bu saydıklarımız satış stratejisinin birkaç maddesi. Eğer gerçektende satış stratejilerinin püf noktasını öğrenmek istiyorsanız lorems network marketin sitesime üye olarak bizlerden destek alabilirsiniz.. Satış ve pazarlama stratejilerini tüm ince ayrıntılarıyla alanında uzman kişilerce detaylı olarak anlatılmaktadır. Kim bilir lorems network marketing işine girince paranızla yatırım yapmak yerine lorems marketing ile para kazanmayı tercih edeceksiniz.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir