Part Time Ek İş

Hayatımızda değerini bilmediğimiz zaman kavramı aslında bizim için birçok alanda hayati önem taşıyan bir yere sahiptir. Yaşamımız o kadar süratli ilerliyor ki bazen diyoruz ki bu zaman ne kadar çabuk geçiyor. Hızına yetişemiyoruz diyoruz. Bunun temel sebebi de yapmış olduğumuz işlerde zaman ayarlamasını çok iyi dizayn edemediğimizden kaynaklanıyor kanaatindeyim. Her işimizi planlı bir şekilde organize etsek ve düzenli bir şekilde hayatımızı idame ettirsek o kadar sorun yaşamayacağımız düşüncesindeyim. Geçimimizi sağlamak için faaliyette bulunduğumuz iş kollarında da zaman planlaması çok önem ifade etmektedir. Vaktin değerini anlayarak iş yapabilme güdüsüne sahip olabilirsek yapmış olduğumuz işlerde yüksek derecede verim alabilme ve işimizdeki başarı düzeyinin daha iyi noktalarda inşa edilmesine zemin hazırlamış olacağımız fikrindeyim. Biz insanoğlu olarak bazı kıymetli şeylerin değerlerini elimizden çıktığı zaman anlıyoruz. Bunlarında başında bence zaman mefhumu gelmektedir.

Resmi kurumlarda ifa edilen mesai saatlerinin birçoğu 8 saat olarak belirlenmiştir.8 saat çalışan bir insan boş zamanlarında başka işlerle iştigal edeyim diye çeşitli part time iş fikirlerini incelemekte bu minvalde yapılan iş kollarıyla alakalı araştırmalar yapıp normal mesai saatinin dışında ek iş yaparak para kazanma olanaklarına meyil vermektedir. Part time ek iş seçenekleri içerisinde network marketing sistemler birçok kişinin ilgisini çekmekte çalışma artlarının ağır olmaması ve özgür bir çalışma modelini benimsemesi bazı insanları işi yapılabilirlik çerçevesinde yapılacak en rahat iş sistemi olarak tabir etmektedirler. Part time ek iş için memurlar bu işe bir hayli rağbet göstererek para kazanmak için mücadele etmektedirler. Öğrenciler okulun dışında kalan zamanlarında para kazanmak için part time ek iş çalışma modellerini incelemekte ve bu çalışma sistemleriyle hemhal olmanın kendileri için en makul yol olduğunu düşünmektedirler. Böyle düşünmelerine kendi yaşamış oldukları ortam içerinde doğal karşılamamız gerektiğini düşünüyor onlara bu konuda hak verdiğimi açık yüreklilikle ifade ediyorum.

Part time ek iş yapacak arkadaşlara şunu tavsiye ediyorum. Günün sadece belirli saatlerinde, kendilerinin belirleyeceği zaman dilimlerinde yapacakları işler içerisinde en mantıklısı en cazip olan iş fırsatı bence network sistemleriyle çalışan iş modelleridir. Öğrenciler sermayesi olmayan ve kendilerinden çok para çıkmayan kendi çaba ve gayretleriyle para kazanmayı arzu eden anlayışı kabullenmektedirler. Bu tür para kazanma sistemleri de ülkemizde son dönemlerde çok fazla artan ve birçok kişinin hayaline ulaşmasını sağlayan doğrudan satış sistemiyle çalışan network marketing firmalarıdır. Bu sistemler içerisinde 2007 yılında bu sektöre merhaba diyen ve part time ek iş kategorisinde yapılacak işler içerisinde caziplik açısından birçok artısı olan lorems marketing şirketidir. Öğretmenler, öğrenciler, çifçiler esnaflar ve birçok meslek dallarında görev alan arkadaşlar part time ek iş olarak siz loremsi inceleyin ve kararınızı verdiğinizde güçlü bir çalışma ekibiyle yola devam edeceğinizi unutmayın. İşimizi tercih edenlere şimdiden hayırlı olsun diyorum.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir