Networkta Şirket Seçerken Dikkat Noktaları Nelerdir

Dünyada milyonlarca insanın hayatına dokunan ve o kişilerin hayal kurmasına vesile olan network marketing sistemlerine girerken dikkate almamız gereken noktaları iyi tespit etmemiz gerekmektedir. ÇÜNKÜ NETWORK MARKETİNG İŞİ PLANLI PROĞRAMLI VE METOT AÇISINDAN İYİ ANALİZ EDİLMİŞ İŞLERDE SİZİ BAŞARIYA ULAŞTIRMAKTADIR. Bu sebeple bu konulara dikkat edilmesi önemli tavsiye edilen bir noktadır.Siz zaten ayda 200-300 tl kazanmak istiyorsanız bunu kazanmak için çok plan yapmanıza gerek yoktur ama hedefiniz büyükse ve bu konuda hayallerinize ulaşmak istiyorsanız aşağıda belirteceğim hususları icra etmenizi tavsiye ederim

1-Tercih etmiş olduğunuz şirket, size sunmuş olduğu ürünlerini şartsız olarak geri alıyor, vermiş olduğunuz ücreti iade ediyor mu? İnsanın her dönemde istemiş olduğu her durum istemiş olduğu gibi olmayabilir.
2-Şirketin sunmuş olduğu ürün yelpazesi insanlar tarafından istek görüyor mu, yoksa dünya üzerinde bu ürünleri sadece o şirkete üye olanlar mı alıyor ve kullanıyor? Çünkü böyle şirketler de var maalesef, bilinmeyen, kalitesiz veya kişinin ihtiyacının çok üzerine olan ürünleri yüksek fiyatlarla üyelerine satabiliyorlar.
3.Şirketin ürün gamı geniş mi? Şirketin sunmuş olduğu bu hizmetin artısını ancak çok geniş bir ürün çeşidine sahip şirkette çalıştığınızda anlarsınız.
4. Ürünlerin kendine has hususiyetleri var mı? Bildiğimiz piyasada zaten satışa sunulan bir ürün çeşidiyle veya çok emsalleriyle rekabet ortamında onlarla mücadeleyimi çalışıyorsunuz?
5. Kaç alt ekibinizdeki derinlikten ve kaç yatayınızdan prim alma hakkına sahipsiniz? Bu sayı eğer 1-2 gibi rakamlarıyla ssınırlama getiriliyorsa dikkat, çünkü pozisyon almak gibi terimlerle birkaç defa daha para talep edebilirler. Hatta daha çok pozisyon almaya tavsiye edilerek, 1 kişiden 3.000-4.000 Dolar para isteme hesabında olan şirketler bile vardır.
6- başarılı çalışmalarıyla bir mazisi olan bir şirket mi, yeni sistemini oluşturmuş birkaç sene veya hatta birkaç ay sonra ne olacağı belli olmayan bir şirket mi? Nedense, hep yepyeni şirketlerin daha büyük şans taşıdığını iafde ederler, ama onlaradn sonra açılacak binlerce şirketin onlaradn daha yeni olduğunu unuturlar ve birkaç sene sonra da birçokları kepenk kapatır gider!

Değerli arkadaşlar daha birçok sebep sayabiliriz.Önemli olan girmiş olduğunuz şirketin sizin içinize sinmesi ve iştahla yapabileceğiniz bir iş olmasıdır.Maddeleri iyi irdeleyip o konuda adım atmanız sizin için en önemli karar mekanizmasıdır.yapmış olduğumuz her işin sizin için hayırlar getirmesini niyaz ederim.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Networkta Şirket Seçerken Dikkat Noktaları Nelerdir

  1. admin diyor ki:

    Dünyanın en harika kazanç sistemleri network marketing planlarıyla ortaya çıkmaktadır.Ek iş olarak bu işi yapan bir çok kardeşimiz hayanın en renkli dönemlerini bu işlerde çalışarak ulaşmışlardır.Sizide lorems çatısı altında ekibimizde görmek ve hedefe beraber ulaşmak istiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir