Networkta Doğru Firma Seçmek

Global Network

 

Son dönemlerde network piyasası o kadar kızıştı ki peş peşe birçok yeni firma ülkemizde boy göstermeye başladı. Artık ben takip edemez hale geldim. Genellikle yeni çıkan firmaları incelemeye alıyorum. Kazanç planını ürün çeşitlerini ve diğer hususiyetlerini analiz ederek her yeni firmadan bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Türkiye’de yeni firmaların çıkması her zaman bir avantajdır. Bu bir zenginliktir. Bunun yanında network marketing sisteminin çok avantajlı bir sistem olduğunu hem firma açısından hem de üyeler açısından bu sistemin insanlara çok büyük kanımlar sunduğunun açık bir göstergesidir.

 

Bunları göz önüne aldığımızda hemen şu aklınıza gelebilir. Networkta doğru firmayı nasıl seçeceğiz ve hangi noktalara dikkat edeceğiz diye bu sorular kafanızda şekillenebilir. Bu konuda da çok haklı olduğunuzu düşünüyorum. Şundan dolayı bu kadar ortada seçenek var ve ben hangi sistemde daha iyi kazanırım ve başarıya daha çabuk ulaşırım diye düşünmeniz makul bir yaklaşımdır. Bu çerçevede ben size yardımcı olacağım sizin doğru adım atabilmenizde sekiz yıllık network marketing tecrübemin bana vermiş olduğu deneyimle yardımcı olmaya çalışacağım. Networkta doğru atacağınız bir adım sizi sıkıntıya sokmadan para kazandırmanın yolunu açacaktır.

 

Öncelikle network marketingde bir firma tercih ederken yani üye olacağınız sistem, size yüksek üyelik ücretiyle işe girme teklifinde bulunuyor mu? Bu tür firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Neden derseniz çünkü yüksek meblağlarla üye olunan firmalarda bazı firmalar vermiş olduğunuz paranın karşılığında size fazla ürün vermemekteler. Yani vermiş olduğunuz paranın karlığı derecesinde size geri dönüşüm sağlamamaktadırlar. Bayilik adı altında para alınmaktadır. Bunlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Yerli sermaye firmalarını ilk tercihlerinize koymanızı ve bizim insanımızın yani kazanılan paranın ülkemizin kalkınmasında kullanılmasını imkân vermenizi isterim.

 

Şirketin satmış olduğu ürün yelpazesi bence çok önemlidir. Benim önem verdiğim en önemli hususlardan birisi budur. Ben bir işe girerken şuna dikkat ederim; benim beraber çalışacağım sistemde şirketin sunmuş olduğu ürünler herkesin işine yarıyor mu? Modası geçmeyecek ürünler mi? Her eve giren ürün yelpazesiyle çalışan firmalar her zaman başarılı olmuş ve işlerini çok çabuk büyütmüşlerdir. Bununla beraber firmam ürün kalitesine çok dikkat etmelidir. Doğrudan satış sistemiyle çalışan firmalarda siz ürünü karşıdaki insana birebir sunuyorsunuz ve onlara ürün garantisi vermek zorundasınız. Herzaman yüz yüze bakacağınız için kalite ürünler sunan firmada çalışmanız sizin için çok büyük bir artıdır diye düşünüyorum.

 

Bir başka bakacağımız nokta şirketin sunmuş olduğu kazanç planı sistemidir. Kazanç planı her yönüyle incelenmeli iyi tetkik edilmelidir. Ben bu konuda hassas bir insanım. Bunu şunun için söylüyorum. Bir işte çalışıyorsam ve bu konuda profösyonel adımlar atarak para kazanmak istiyorsam ve ortada bir emek varsa, fazlasıyla var olduğunu düşünüyorum. O zaman yapmış olduğum emeğin karşılığını ziyadesiyle almayı isterim. Şirket bu konuda üyelerini düşünmeli, onları teşvik edecek çalışmalar yaparak kazanmalarını sağlayacak noktaları inşa etmelidir. Bu anlamda ülkemizde güzel imkânlar sunan firmalar bulunmaktadır. Bunun için insanların bu tür işleri yapmaları zemini oluşmaktadır.

 

Şimdi makalemizin son bölümünde size tavsiye edeceğim ve geniş araştırmalar yaparak benimde içinde bulunduğum network firmasından bahsedeceğim. Bu firmada işe başlamadan önce ek iş noktasında hangi firma bana daha uygundur diye araştırmalar yapıyordum. Bu firmanın ismini duyunca hemen hummalı bir araştırma sürecine girdim. Şirketin sahipleriyle görüştüm. Alt yapısını araştırdım. Sonunda çalışacağım firma olduğuna karar verip üye oldum. Para kazanmak noktasında isabetli bir firma olduğunu düşünüyorum. Forivia marketing sistem ürün çeşidiyle, kazanç planıyla yerli sermayenin ilerleyen zamanlarda en iyi firmalardan biri olma yolunda güzel adımlar atmaktadır.

 

Ürün çeşidi açısından, bayanların genellikle çok sevdiği takı ve aksesuar çeşitleri, mutlaka her evde herkesin giydiği tekstil ürünleri, dünya var olduğundan bu yana insanoğlunun kullandığı temizlik ürün çeşitleri mevcuttur. Her evde buluna diş macunu ve ağız bakım ürünleri bunun yanında diğer ürünler kategorisinde mikro fiber bezler, doğal sabunlar, pratik mutfak araçları daha birçok ürün şirketin satışa sunmuş olduğu ürün çeşitleridir. Bunları göz önüne aldığımızda herkes bu ürünleri tekstil mağazalarından marketlerden ve diğer satış yerlerinden mutlaka alıyorlar. Onun için artık siz bu işe üye olursanız hem indirimli alacaksınız, hem de bunun yanında para kazanacaksınız.

 

Kazanç planının avantajlı olması ve satılan ürünlerin kaliteli olmasıyla beraber bu işten para kazanmak artık kendiliğinden gelen bir durum olacaktır. Sizler Forivia marketing sisteme girdiğinizde sıcak bir atmosferde karşılanacaksınız. Sizi üye yapan kişi size her türlü bilgi desteği ve işle alakalı genel malumatları arz edecektir. Benim ekibimde olmak isterseniz sitemizde üye ol bölümünden girerek oradaki formu doldurup güçlü bir gurubun içerisinde olmanın avantajını yakalayacaksınız. Biz beraber kazanıyor beraber paylaşıyoruz. Planlı çalışıyor ve doğru adımlar atarak liderlik yolunda beraber yürüyerek işimizi büyütüyoruz. Sizde bu güçlü ekipte yer almak için geç kalmayınız.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir