Network Yapmanın Püf Noktaları

Değerli kardeşlerim, sitemizi takip eden ve makalelerimizi okuyarak faydalanan saygıdeğer arkadaşlar; bu yazımızda size network yapmanın püf noktalarından bahsederek sizin bu konuda malumat edinmenizi sağlamaya gayret göstereceğim. Network marketing işi belirli kaidelere uyarak yapılan ve önemli ayrıcalıkları olan bir çalışma sistemini içinde barındırmaktadır. Bu münasebetle aşağıda bahsedeceğim noktalar network yaparken bizim için çok önem ifade etmektedir. Network yaparken bazı zamanlar insanlar kırılma noktasına gelebilir ve bu kırılma noktası o kişi için bir sınır ifade etmektedir. O noktayı aştığı zaman o kişi artık başarıya giden yolda çok önemli bir merhaleyi atlatmış demektir.Artık başarının gelmesi kaçınılmazdır.

Başarıya en yakın olduğumuz an bırakmayı düşündüğümüz andır. Bu tür durumlarda dirayetli ve işimizin büyüklüğünü düşünerek bu kırılma noktasını geride bırakmamız gerekmektedir. Ben Türkiye’de birçok ilkleri gerçekleştiren ve ek iş olarak yapılan, birçok insanın para kazanmak için girerek yaşamının değiştiği Lorems işini yapıyorum. Bende loremste bazı zaman böyle sıkıntılı olduğum anlarda acaba işten ayrılayım mı dediğim zamanlar olmuştur. Şimdi diyorum ki iyi ki ayrılmamışım. İşten ayrılsaydım şu ana kadar aldığım 70 milyara yakın parayı kazanamayacaktım. Ek iş imkânı olarak sunulan lorems yaparken ben pozitif insanlarla çalışmaya gayret gösteriyorum. O anlayışta olan insanlarla çalışmak insana zevk veriyor. Ben lorems yaparken cesaretli adımlar atıyorum ve karşımdaki insanlara cesaret telkih ediyorum. Her zaman şunu söylüyorum network marketing işi hayatınızda hiçbir şeyi değiştirmeden ve riske girmeden yapılacak bir iş diye tanıtıyorum. Birliktelik duygusunu karşıdaki insanlara anlatmak ve hep yanınızda olacağız diyerek onlara birlikteliğin gücüyle başaracağımızı anlatarak onlara bu motivasyonu sağlıyorum.

Düşündüğümüz zaman yeryüzünde tembel insan yoktur,sadece işini nasıl yapacağını ve işinin kurallarını bilmeyen insanlar vardır.İş hayatımızda takım çalışması yapmak çok önemli bir noktadır.Fikir fikirden üstündür mantığıyla takım içerisindeki kişilerden çok güzel düşünceler ortaya çıkarak daha kolay başarılara ulaşma ve bu noktalarda daha kolay hedefe varma durumu oluşacaktır.Değişime ayak uydurarak kendimizi sürekli yenilememiz ve bu konuda gündemde olan gereksinimleri takip ederek onlardan faydalanmak önemli önceliklerimizden olması gerekmektedir.Dayanıklı olmalıyız.Dayanıklı insanlar her zaman ayırt edici bir özelliktedir.Öğrenin,yapın ve öğreterek bu silsileyi en güzel şekilde ikame edip çalışmalarınıza devam edin.İşinizin reklamını yaparak kendinizi ayaklı reklam tabelası gibi görerek bu anlayışla işlerinizi idame ettirin.Networkta bu noktalara dikkat edersek başaramayacağımız hiçbir iş yoktur.Bir başka makalede görüşmek üzere.vesselam..

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

2 thoughts on “Network Yapmanın Püf Noktaları

  1. admin diyor ki:

    Düşündüğümüz zaman yeryüzünde tembel insan yoktur,sadece işini nasıl yapacağını ve işinin kurallarını bilmeyen insanlar vardır.İş hayatımızda takım çalışması yapmak çok önemli bir noktadır.Fikir fikirden üstündür mantığıyla takım içerisindeki kişilerden çok güzel düşünceler ortaya çıkarak daha kolay başarılara ulaşma ve bu noktalarda daha kolay hedefe varma durumu oluşacaktır.Sizde hedefe varmada bir adım atın başarıyı yakalayın

  2. Turgut AVCI diyor ki:

    Evde internet başında ciddi ve düzenli ek gelir kazanmaya hazır mısınız??Tek yapmanız gereken altta verdiğim link sayesinde referansımla ücretsiz önkayıt yaptırmanız..Sonra siteyi,ürünü ve sistemi inceleyin.Sorularınız olursa biz takım olarak her zaman buradayız.Unutmayın Türkiye’ye Ocak ortalarında geldi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir