Neden Network Marketing Yapıyoruz

Network marketing yapmaktan mutluluk duyan çok değerli arkadaşlar, Bu yazımızda network marketingle neden hemhal oluyoruz ve bu sektörde neden çalışıyoruz. Bu konuda size malumatlar vermeye çalışacağım bu yazımda. Network marketing yapma sebeplerini bildiğimiz zaman daha güzel bir şekilde işimizi yapmanın keyfiyetine ulaşmış oluruz. Network marketing hem bu sektöre giren firmalar açısından büyük avantajlar sunmakta hem de bu sektörü benimseyip bu sektörde çalışan kişiler için harika bir çalışma modeliyle kazançlı bir sistem sunmaktadır. Bu sektörün hem firma açısından hem de firmalarda  temsilci olarak çalışanlar açısından büyük kazanımları olduğu kanaatindeyim.

Birincisi network marketingde çalışan kişilere faydaları nelerdir? Onlara bir göz atalım diyorum. Zaman açısından düşündüğümüzde tamamen size odaklı bir zaman anlayışıyla çalışmaktasınız. Ürünleri alırken bile kendiniz için ürün alsanız direk üreticiden almanız hasebiyle indirimli alırsınız buda büyük avantajdır. Siz bir işe girerken diploma sorabilirler ama networkta deneyim ve tahsil şartı aranmamaktadır. Çalışmış olduğunuz işletmelerde patronların verdiği maaş zamlarını beklersiniz ve maaşlarınız hiçbir zaman sizin istediğiniz kadar olmaz. Networkta kazançlarınız sizin çalışmanızla doğru orantılıdır. Performansınıza göre kazanç elde edersiniz. Ekiş olarak yapılmaya başlanan networkta siz para kazanırken başkalarına da kazandırarak onlarında kazanmasına vesile oluyorsunuz. Evden kazanmak istiyorum diyen birçok insan networkla çalışarak kazandır kazan prensibiyle güzel kazançlar elde etmiştir.

İşimizin bir güzel tarafı da insanlar bu işler vasıtasıyla kişisel gelişim noktasında büyük deneyimler sağlamakta ve zevkli bir iş yapmanın mutluluğu içerisinde sosyal yaşamında güzel bir hayat sürmektedirler. Para kazanmak için network vazgeçilmezdir. Network içersinde de lorems, çalışma sistemiyle gerçekten çok kazançlı bir yapıya sahiptir. İnternetten para kazanmak isteyen birçok kişi network yaparak paralar kazanmışlardır. Lorems network yapan kişiler için çok cazip çalışma şartlarına sahip bir sistemle çalışmaktadır.

İkinci olarak firmalar için network marketingin avantajı nedir diye düşünürsek aklımıza şunlar geliyor. Şirketler network marketing sistemini ikame ederken fazla masraf yapmadan ve reklama para vermeden ve aracıları kaldırarak düşük maliyetlerle bu işte sistemi kurabilirler. Firmaların ellerinde ürünlerle alakalı stok derdi olmamaktadır. Şirket genellikle seyre göre mal üretmekte ve ona göre strateji çizmektedir. Bu işin en güzel yanı rakip firmalar sizi takip edememektedir. Şirketin gelişme düzeyi ve büyüme trendi dışarıdan tam manasıyla izlenememektedir. Bu sebeble rakip firmaların gözlemleyememesi firmalar için avantajdır. Networkla kazanç avantajlı olup her meslek gurubundan insanın yapabileceği bir iş sistemidir. Sizi networkun kazançlı dünyasına davet ediyor bir başka yazıda görüşmek üzere diyor tüm networkçulara başarılar diliyorum.

 

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

2 thoughts on “Neden Network Marketing Yapıyoruz

  1. admin diyor ki:

    Network marketing hem kazanç planıyla hem de sunmuş olduğu çalışma şartları açısından bir çok avantaj sağlamaktadır.Network marketingde yeterki isteyin mutlaka başarırsınız

  2. selcuk diyor ki:

    LOREMSLE PARA KAZANMAK GERÇEKTEN ÇOK KOLAY VE KAZANÇLI BÜTÜN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDEBİLİRİM BU LİNKE TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRİSİZNİZ HEMEN TIKLAYIN VE PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN
    http://www.lorems.com.tr/ref.aspx?rcn=140897

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir