Mesai Saatlerine Bağlı Kalmadan Para Kazanma

Mesai Saatlerine Bağlı Kalmadan Para Kazanma

Değerli arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim, bunu kendim için ifade ediyorum. Bu başlık tam bana göre bir başlık olduğunu düşünüyorum. Neden derseniz ben bu zamana kadar sadece bir işte belirli bir mesai icra ederek ve her gün işe gidip birilerinin emrinde çalışarak maaşlı para kazandım. O dönemde gerçekten kendim için en sıkıntılı dönemlerden birisiydi. Mesaiti saatine bağlı kalarak iş yaparsanız hayatta yapmak istediklerinizi yapamıyor ve kendi inisiyatifinizde bir yaşam tarzı sürmeniz çok zor oluyor. Mesala bir işyerinde çalışıyorsunuz. İzin almanız gerekiyor genellikle patron ya da kime bağlıysanız iş aksamasın diye size gönlüyle izin vermek istemiyor. Sizin bu şekilde Özgürlüğünüz kısıtlanıyor, yaptığınız işten zevk alamıyorsunuz.

 

Memurlar sabah sekiz akşam beş mesaisinde emek sarf ediyorlar ve gün içinde başka iş yapmak isteseler, özel işleri olsa yapmaları çok zor oluyor. Öğretmenseniz ders saatinde okulda olmanız eğer o saatte okulda bulunmasanız idare tarafından hakkınızda tutanak tutularak gerekli işlemler yapılıyor. Şunu da söylemek lazım evimizin geçimini sağlamak için herkes özgür bir ortamda iş yapması zordur. Mutlaka herkesin kendine göre bir ilgi alanı meslek gurubu ve çalışma şartları bulunmaktadır. Benim size ifade edeceğim iş gerçekten ezberleri bozan ve kişilerin hayat standartlarını yükseltecek bağımsız ve kendi kafanıza göre hareket edeceğiniz,kazanacağınız parayı sizin belirleyeceğiniz bir iş modelidir.Bunları söyleyince belki ilk başta bu devirde böyle bir iş var mı diye kendi kendinize söylenebilirsiniz.

 

Gerçekten ben bu işi yapmasam ve bu işten para kazanmasam ilk etapta bende bu şekilde bir iş nerdeymiş biz niye duyamadık diyebilirim. Sizinde bu konuda ilk başta böyle düşünmeniz normal bir durumdur. İster ek iş olarak ister müstakil bir iş gibi para kazanılacak böyle bir sistem vardır. Bu iş modeliyle binlerce insan para kazanmakta ve evinin geçimini sağlamaktadır. Ben bu tür işlere 2005 yılında başladım. Dokuz yıldan bu aynada bu sektörü incelemekteyim ve bu işlerden para kazanmaktayım. Benim fıtratıma uygun serbest çalışabileceğim, istediğim para kazanma olanaklarını sunan tek iş modeli bu iş diye düşünüyorum. Bu iş sistemi network marketing sistemdir. Bu sektörde çalışan firmalar bu avantajı sunmaktadır. Bizim sitemizde tanıttığımız ve bu sektörde hızlı büyüyen Forivia marketing iş sistemidir. Mesaiye bağlı kalmadan güzel para kazanmak istiyorsanız sistemimize ücretsiz üye olarak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir