Loremste Nasıl Başardık

Değerli arkadaşlar, bu yazımızda size lorems marketing sistemde nasıl başardığımızı ve hangi merhaleleri aşarak bu zamanlara geldiğimizi anlatarak, başarma arzumuzu ve hangi yollardan geçerek bu konuma ulaştığımızdan bahsedeceğim.2008 Yılı ocak ayı içerisinde bir başka network firmasında çalışırken, gerçekten çok değer verdiğim bir ablamın bana bu işi tanıtmasıyla ve işle alakalı araştırma yapmamı istemesiyle tanışmıştım..Şirketimiz daha yeni kurulan bir şirketti o zamanlar.Network marketing tecrübem olması hasebiyle işi her yönüyle araştırıyordum.Farklı bir kazanç modeli sunuyordu bizlere o zamanlar.Bana bu işi teklif eden ablama çok güvendiğim için işin sahipleriyle alakalı hiçbir terettütüm yoktu ve ben ocak ayı içerisinde o zamanki ismiyle EROL ÇORAP şirketimize üye olarak işimizin startını vermiştim.Daha sonra şirketimizin sahipleriyle tanışarak onlarla istişareler yaparak işimizi nasıl büyütebiliriz ve Türkiye pazarında ismimizi nasıl duyurabiliriz diye çalışmalar yaptık ve iki değerli insanın o duruşları ve güvenilirlikleri bana büyük şevk verdi.İşimize dört elle sarılarak ekip kurmaya başladım.

Ekip kurmaya başlamamla beraber işimizi hızla büyütme noktasında planlı çalışmalar yaptım. Öncelikle isim listesi hazırlayarak, o isimlere iş teklifi yaparak işimizi büyütmeye çalıştım. Daha sonra işimizin ismi Erol marketing sistem oldu. Ürün yelpazemiz bir hayli artarak artık biz marketing sistemler içerisinde ismimizi en güzel şekilde duyurmaya gayret ettik. Ben özverili çalışmalarım sayesinde ekibimizin aktif gayretleriyle lider olma noktasında önemli aşamaları kat ederek o seviyeye gurubumuzla beraber ulaşmanın heyecanını yaşadım. Hayallerim vardı. Hayaller her zaman kişinin çalışmasında tetikleyici unsurdur diye düşünüyorum. Ekip olma biliciyle ekibimizde çalışan kişilerinden kariyer yaparak belirli seviyelere gelmelerini görmek bana büyük butluluk veriyordu. Hayalleri yüksek olan takım arkadaşlarımız hedeflerine ulaşarak ekibimiz günden güne daha da güçleniyordu.

Sponsorumun vizyonu çok genişti.Gerçekten onunla istişareler yaparak işimizi büyümede bana vermiş olduğu motivasyon desteği benim için çok önemliydi.İşimiz gittikçe büyüdü ve şirketimizin ürün yelpazesine yeni ürünler katılarak işimiz daha da ivme kazandı.Şirketimiz ismini LOREMS olarak değiştirdi.Hedefi Avrupa’ya açılarak yerli sermayenin ismini Avrupa devletlerinde de duyurmaktı..İşimizde her zaman inançlı istikrarlı ve hedefleri olan ve kararlılıkla işimize devam ederek bu zamana kadar güzel kazançlar elde ettik.Hamdolsun biz başardık.Sizinde başarmanızı istiyoruz ve güçlü ekibimizde yeriniz hazır sizi bekliyoruz.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Loremste Nasıl Başardık

  1. admin diyor ki:

    Loremste planlı çalışmamız,istikrarlı hareketlerimiz ve işi başarma arzumuz bizi her zman başarıya taşıyan önemli noktalar olmuştur.Güçlü bir ekibiz.Başardık ve ekibimizle yeni başarılara imza atacağız.Sizde bu kervanda yerinizi alın ve kazanın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir