Loremsin Antalya Liderler Toplantısı Çok Güzel Geçti

Gecen hafta sonu loremsin liderler toplantına katıldım. Gerçekten iyi organize edilmiş ve planlanması noktasında profösyönellik gözlemlediğim ve eğitim açısından tercih edilen isim ve liderlere sunulan ödül merasimi takdire şayandı. Antalya’nın ılıman ikliminde havanın atmosferi toplantımıza da yansımıştı. Sıcak ilişkiler ve iyi bir kaynaşma fotoğrafı ortaya çıkmıştı. Liderlerle hususi yapılan özel toplantı gerçekten fikir alışverişi yapmamızda yöneticilerimize sunacağımız isteklerimizi aktarmamız açısından çok isabetli olduğu kanaatindeyim. Ek iş dünyasının vazgeçilmez lider firmalarından lorems bu toplantısıyla liderine ne kadar değer verdiği ortaya koymuştur. Bu tür bir yaklaşım liderleri ziyadesiyle memnun etti.

Antalya toplantısında sayın network eğitimcisi Sayın Hakan Dalkılıç’ın yapmış olduğu eğitim semineri gerçekten bana çok şeyler kattı.7 yıllık networkçu olmama rağmen bilmediğim birçok şeyin olduğunu orda bir defa daha müşahede ettim. Eğitim bölümler halinde sunuldu. Her bölümde gerçekten yapmış olduğumuz işle alakalı altın değerinde bilgiler sunularak lorems işini profösyönel bir şekilde yapmamız noktasında bizim için bir açılım oldu. Hakan beyin motivasyonu biz liderler ziyadesiyle yansıyarak işimiz büyütmede harika bir çalışma ivmesi kazandırdı. Eğitim alırken oradaki tüm temsilciler gerçekten çok farklı ve güzel bir atmosferde dinleyerek eğitimden çok haz aldıklarını gözlemledim. Coşku güzeldi. Heyecan vardı ve iştiyakla ve ilgiyle takip ediyorlardı. Abı-neva ürünleriyle alakalı detaylı bilgi verilmesi ayrı bir temsilciler için avantajdı. Ürünü tanıtırken daha kolay anlatma imkânına sahip olunuyordu.

Para kazanmak için Loremsi tercih eden kişiler çok şanslıydı. Neden derseniz ödül töreni çok profösyönel hazırlanmış ve ödüller gerçekten onure ediciydi. Şirketin markalaşma noktasında profösyönel bir ajansla anlaşması ve o şekilde marka bilinirliliğimiz artırması biz liderler için bir avantaj konumundaydı. Şirketimizde evde ek iş imkânı yapmak için bu işi tercih eden ev hanımları vardı toplantıda. Onlar başarmanın heyecanıyla çok mutlu görünüyorlardı. Para kazanma noktasında iyi kazançlar elde eden liderlerin tecrübe paylaşımı programa ayrı bir hava katmıştı. Liderler lorems işiyle tanışmalarını anlatıyor ve geçmişte yaşamış olduğu anılarını anlatarak nostalji yapıyorlardı. Antalya toplantısı bizim için çok verimli geçti. Sizde böyle güzel toplantılara katılmak loremsin kazançlı dünyasına merhaba demek istiyorsanız geç kalmayın Ekibimizde yeriniz hazır. Bir başka yazıda görüşmek üzere…

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Loremsin Antalya Liderler Toplantısı Çok Güzel Geçti

  1. admin diyor ki:

    Lorems şanına yakışır bir şekilde Antalya’da faydalı bir liderler toplantısı düzenleyerek yine üzerine düşeni yaptı.Sizde böyle güzel toplantılara katılıp yeni yerler görmek istiyorsanız loremsi mutlaka inceleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir