Lorems, dijital katalog dönemiyle bir ilki gerçekleştiriyor

Lorems marketing sistem yapmış olduğu yenilikçi çalışmalarla yine adından söz ettirerek Türkiye’de marka olma yolunda hızla ilerleyip yapmış olduğu çalışmalarla göz dolduruyor. Lorems teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendi alanında yapmış olduğu network marketing sistem yani çok katlı pazarlamada, gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanmak adına temsilcilerine bu minvalde harika kazanımlar sunuyor.Loremsle çalışmak ayrıcalıktır.

2012 şubat ayında uzun süredir üzerinde çalışma yapılan, Lorems temsilcilerinin daha rahat ürün yelpazesinden satış yapmaları ve ürünlerde yapılan değişiklikleri daha hızlı ve kolay bir şekilde takip etmelerini sağlayacak bir sistem yapılanmasını içeren dijital kataloglar, temsilcilerine dağıtılmaya başlanıyor. Buda lorems ailesi için çok sevindirici bir gelişmedir. Tablep PC lere yüklenecek kataloglarla temsilciler yeni eklenen ürünleri çok çabuk görebilecekler ve bu rahat çalışmanın avantajıyla tanışmış olacaklar.Türkiye’de LOREMS TEMSİLCİLERİ EN AVANTAJLI ÇALIŞAN DURUMA SAHİPTİR.

Lorems yönetim kurulu başkan yardımcı Mahmut EROL, Bu sunacakları hizmetle Türkiye bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını, ilk etap da beş bin temsilcimize dijital kataloglarımızı ulaştırma amacındayız, daha sonra yapacağım çalışmalar neticesinde 2 yıl içerisinde tüm temsilcilerimiz dijital katalog projesinden faydalanma imkanına sahip olacaklardır dedi. Loremste bu sistemle birlikte bir çok ayrıcalıkta beraber temsilcilerimize sunulacaktır dedi.

LOREMS’in, uygulamaya koydukları bu çalışma sistemiyle her hafta ayrı ürün kataloglarıyla temsilcilerinin karşısına çıkacağını anlatan EROL, Dijital sistem katalogumuzla sezon sezon çıkardığımız kataloglarımız haftalığa dönüşerek büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Dijital katalog sistem sayesinde özel fırsat ürünleri belirlenerek, indirimler ve kampanyalar yapmayı planlıyoruz” dedi. Temsilcilerin gereksinim duyacakları her türlü dokümanın da Dijital kataloglarımızın içinde bulunacağının altını çizen EROL, “Offline çalışan bir internet sitesi tüm müşterilerin ayağına gitmiş olacak. Mevcut durumda online fırsat siteleri bile rağbet görüyorken, biz bu siteleri internet bağlantısı olmayan köylere kadar götürmüş olacağız” dedi. Değerli patronumuzun yukarda yapmış olduğu açıklamalar, çok güzel ve bize şevk veren açıklamalardır.

Lorems dijital katalog projesiyle devrim gibi bir çalışma yaparak yine kendine yakışanı ortaya koydu. Loremste yenilikler bitmeyeceğine inanıyor bir sonraki yazımızda tekrara görüşmek üzere hepinize loremsle bol kazançlar diliyorum.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Lorems, dijital katalog dönemiyle bir ilki gerçekleştiriyor

  1. admin diyor ki:

    Lorems atılım üzerine atılım yapıyor.2012 yılı içerisinde temsilcilerine çok güzel imkanlar sunan şirketimizin ayrıcalıkları sizleri bekliyor.Temsilci olun sizde bu güzel ayrıcalıklarla tanışın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir