Lorems 5 Yaşında

Türkiye’nin en açılımcı ve bu konuda birçok yeniliğe imza atan firması lorems 5 yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Lorems ailesinin fertleri olan bizler, bir 5 yılı geride bırakarak bir çok anımızla hatıralarımızla geride kalan 5 yılı yad ediyoruz. Lorems bu zamana gelene kadar o kadar güzel açılımlar yaptı ki Türkiye’de bu bazı firmalara örnek olarak onlarında bu sistemle çalışmasına öncülük etti. Buda firmamızın ne kadar yeniliklere açık ve kendi üretmiş olduğu projelerle farkı olduğunun çok açık bir göstergesidir diyorum. Ben loremsin ilk üyelerindenim. Bu noktada loremsin baştan bu yana içinde bulunan bir kardeşiniz olarak şirketin yaptığı çalışmaların her aşamasında bende bulundum ve fikir noktasında şirketimizle mütalaalar yaptık ve çok verimli çalışmalara beraberce imza attık.Lorems bizim vazgeçilmezimizdi.
Lorems ailesi olarak gerçekten çok güzel ve çok özel zamanlar geçirdik. Sıkıntılarımızda oldu ama o sıkıntılardan dolayı hiçbir zaman yeise düşmedik. Beraberce çözümler üreterek daima ileriye koşmanın vermiş olduğu hedeflerle yolumuza devam ettik.4S formülü bizim için vazgeçilmezlerimizdendi. Sabır gösterdik, sorumlu davrandık. İşimize samimiyetle sarılarak sadakati baş tacı yaparak işimizi büyütmek için mücadele ettik. Geçmiş yılları düşündüğümde şöyle geriye doğru bir bakarak kıyaslama yaptığımda öyle yollar kat etmişiz ki bunu düşündüğümde şirketimiz nerelerden nerelere gelmiş diyor ve mutlu oluyorum. İşe ilk başladığımızda sadece sistemde çorap satılıyordu başka bir şey yoktu. Tek kategori ve sadece çorabı temsilcilerimiz müşterilerine satış için sunuyorlardı. Şimdi sitemimizde onlarca kategoride binlerce çeşit ürün temsilcilerimiz tarafından müşterilerine ulaşarak, şirket çok büyük bir avantaj sunuyor.Bu şirketin ne kadar büyüdüğünün en açık gösterges,ydi.
Lorems şu an boy boy haberleriyle ulusal basında çıkarak markalaşma noktasında büyük yenilikler yaparak Türkiye’de yerli sermayenin gücünü en güzel şekilde ispat ederek Avrupa’ya açılma noktasında hedefler koyuyor. Lorems Türkiye’de ilk defa dijital katalog projesiyle bir ilke imza atarak yine çığır açmanın mutluluğunu bize yaşatıyor. Prestijli bir çalışma yapmamıza sebep olacak dijital katalog hem görünümüyle hem de kullanım ayrıcalıklarıyla gerçekten harika bir cihaz görünümündedir. Lorems ailesinin en önemli farkı da nitelikli çalışma ve yerli sermaye olmasıdır. Lorems ailesine daha nice başarılara imza atarak gelecek yıllarda ortaya koyacağı adımlarla 5. Yaşını tebrik ediyor ve hayırlı başarılara imza atmasını temenni ediyorum. Bir başka yazıda yeni bir makaleyle görüşmek üzere..

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Lorems 5 Yaşında

  1. admin diyor ki:

    Lorems ailesi yeni bir yaşına daha girdi.5 yıldan bu yana ülkemiz ekonomisine büyük katkıları olan şirketimiz binlerce üyesiyle yeni atılımlarla daha nice yıllara temsilcileriyle beraber ulaşmak için çalışmalarına devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir