Lorems 2012 Yılına Yeniliklerle Giriyor

Network marketing yazılarını zevkle takip eden çok değerli dostlar, Lorems 2012 yılına bir çok yeniliklerle girerek yine kendi sahasında bir ekol olmanın farklılığını ortaya koyuyor.

Loremsin 2012 yeniliklerinden en çok ses getiren projesi de Türkiye’de hiçbir firmanın bu zamana kadar yapmadığı bir projeyi ocak ayının sonunda hayata geçiriyor. Bu proje Türkiye’de basında da yer alarak önemli bir ekonomi haberi olarak yer aldı. Bu haber emlak kanald. Haber, milliyet ekonomi ve bazı internetteki haber sitelerinde yer alarak şirketimizin ne kadar önemli bir noktada olduğunu hepimiz müşahede ettik.

Haberde adı gecen bazı bölümleri sizlerle paylaşıyoruz Ülkemizde network marketing sisteminin önde gelenlerinden olan LOREMS, Türkiye’de dijital katalog dönemini startını veriyor. Temsilcilerine dağıtacakları tablet bilgisayarlara e – katalog sistemini yüklediklerini ifade eden LOREMS Başkan Yardımcısı Mahmut EROL, “Böylelikle Türkiye’nin en ücra noktasına dahi ürünlerimizi ulaştırabileceğiz diyerek müjde verdi.

Network marketing sahasında Türkiye’de güven duyulan ve risksiz kazanç sunan LOREMS, dijital katalog dönemini başlatıyor. Kendi kategorisinde ilk olma hususiyetini taşıyan uygulama ile temsilcilerine dağıtacağı tablet PC’lere dijital katalogunu yükleyecek olan LOREMS, böylelikle ürün ve stok bilgilerinin güncellenmesinin yanı sıra Türkiye’nin en ücra noktalarına dahi ulaşma imkânına sahip olacak.

Uygulamaya başlayacakları bu çalışma ile kendi kategorisinde bir ilki gerçekleştirdiklerini anlatan LOREMS Başkan Yardımcısı Mahmut EROL, “Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek en rahat çalışma şartlarını temsilcilerimize sunmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde bir ilki daha gerçekleştirerek ‘Dijital Katalog’ uygulamasını başlattık. Bunu yapma amacımız, temsilcilerimizin çalışma sistemlerini kolaylaştırarak müşterilerimize en kaliteli ve bol seçeneği avantajını sunmayı sağlamaktır” dedi.

Tablet noktasında yapılan çalışmayla ile temsilcilerin kazançlarında da artış sağlamayı planladıklarını anlatan EROL, “2010 yılının son çeyreğinde çalışmalarına başladığımız dijital katalog uygulaması meyvelerini şimdi vermeye başladı. Bu tablet uygulaması Sistemi, 2012 Ocak ayında aktif hale gelerek temsilcilerimizin hizmetine sunulacaktır dedi.

2012 yılı ile birlikte uygulamaya geçecek dijital katalog uygulamasının ilk başta 5 bin temsilciye ulaştırmayı hedeflediklerini belirten EROL, “İlk başta beş bin temsilcimize bu hizmeti sunmak istiyoruz. Önümüzdeki iki yıl içerisinde ise sistemi tüm üyelerimize yayarak bu projeden kullanmalarını sağlamaktır. Tabletlerin dağıtımında herhangi bir ayrım yapmıyoruz. Zaten geliştirdiğimiz bu sistem herkesin kullanabileceği kadar yalın” dedi.
Bu proje için önemli çözüm ortaklarıyla çalıştıklarını ifade eden EROL, “Projenin internet altyapısı için Vodafone ile görüşüyoruz. Finans boyutunda ise yine İş Bankası’yla çözüm ortaklığına gideceğiz. Projemizin teknik yapılanması tarafında EROL Şirketler Grubu yer alacağını söyledi.

“Sistem önemli avantajlar sunacak”
LOREMS’in, başlattıkları bu sistem ile her hafta farklı ürün kataloglarıyla müşterilerinin karşısına çıkacağını anlatan EROL, “Dijital sistem sayesinde sezonluk çıkan kataloglar haftalığa dönüşecek. Ayrıca bu tablet uygulamasındaki sistem sayesinde özel fırsat ürünleri belirleyip, indirimler ve kampanyalar düzenlemeyi planlıyoruz” dedi. Temsilcilerin ihtiyaç duyacakları her türlü dokümanın da cihazların içerisinde yer alacağının altını çizen EROL, “Offline çalışan bir internet sitesi tüm müşterilerin ayağına gitmiş olacak. Mevcut durumda online fırsat siteleri bile rağbet görüyorken, biz bu siteleri internet bağlantısı olmayan köylere kadar götürmüş olacağız” dedi.

Değeri arkadaşlar Lorems yukarıdaki haberde de okuduğunuz gibi yine sizler için en güzel çözümleri sunuyor. Temsilcilerinin daha çok kazanması adına teknolojiyi ve daha birçok yeniliği takip ederek bu konuda önemli çalışmalar yaparak yine ilkleri başarıyor
Loremsle daha nice yıllara daha güzele daha iyiye diyor hepinizi loremse bekliyoruz

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Lorems 2012 Yılına Yeniliklerle Giriyor

  1. admin diyor ki:

    Lorems 2012 yılına bomba gibi girdi Dijital katalog projesiyle yine türkiyede bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık hep beraber.Çağın gereksinimlerini en güzel şekilde takip ederek temsilcilerine kolay iş yapmanın avantajlarını sunarak güçlü bir marka olma noktasında günden güne dahada büyüyor.İnşaALLAH bu ternde hep yükselerek devam eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir