Kazanmak için 4S Formülü

Değerli dostlar, bu yazımızda kazanmak için çok önemli düsturları içeren 4S formülünden bahsedeceğim. Kazanmanın bazı vazgeçilmez prensipleri vardır. Bu düsturlar eğer yerine getirilirse kazanmamak için hiçbir neden olmadığı kanaatindeyim. Aslında hayatımıza baktığımızda yaşamımızda da bazı prensiplerini yerine getirdiğimizde hayatımız daha da kolaylaşıyor ve işlerimiz daha güzel şekilde ilerliyor.Bunları gerçekleştirmek bizim elimizdedir.

Hayatımızı idame ettirmemizde paranın ayrı bir önemi vardır. Para kazanmak içinde bazı önemli noktalara dikkat ederek o gereksinimleri yerine getirmek   ve onları hayat mücadelemizde ikame etmemiz gerekmektedir. Kazanmak için çalışmak, çalışmak içinde 4S formülünün kurallarına riayet etmek gerekmektedir.Ek iş imkanı olarak sunulan network marketing sistemlerde 4S formülü bize başarının anahtarını en güzel şekilde sunmaktadır.4S formülünde birincisi sabırdır. Sabır bizim işimizde temel öğelerden biridir.

İkinci düsturumuzda sorumlu davranmaktır. Mesala lorems marketing sistemde lider olan birisi olarak ben işime sorumlu bir şekilde bağlı kalarak işimi büyütme çabasındayım. Üçüncü formülümüzde samimi olmaktır işe samimiyetle yaklaşan kişiler daha çabuk kazanca ulaşmaktadırlar. Son prensibimizde sadakatlı olmaktır. İşimizi önemseyip ona sadakatle bağlanırsak başarı ve kazanç arkasından mutlaka gelecektir. Bir başka yazıda görüşmek üzere.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Kazanmak için 4S Formülü

  1. admin diyor ki:

    Kazanmak için bazı prensipleri yerine getirmemiz gerekmektedir.Biz ekip olarak 4S formülünü uyguluyoruz.Sizide bu formülü uygulamaya davet ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir