Her şey Sende Bitiyor

 

Herşey sende bitiyor

Hiç düşündünüz mü her şeyin sizde bittiğini? İnsan isterse azim ederse ve kararlılıkla bir işi yapma niyeti varsa mutlaka onda başarıya ulaşacaktır. Kişi kendisinin gücünün farkına vardığında bence başarmada birçok merhaleyi atlatmış demektir. Aslında gerçek hazine sizsiniz. Bu hazinenin değerini bildiğimizde birçok olayların olumlu sonuçlanacağını sizlere ifade ediyorum. Yapılması gereken kendinizin değerini anlayın ve o kendinize ona göre davranmanızı tavsiye ediyorum. Ben aslında birçok şeyi başarabilirim yeter ki isteyeyim diyerek işlere bu şekilde yaklaşım gösterin. Bu şekilde hareket edip sonuçları almaya başladığınızda tespitimizin doğru olduğunun farkına varacaksınız.

 

Mesela bir iş yapıyorsunuz. Bu iş para kazanma yöntemlerinden network marketing sistemle çalışan bir firma olsun. Bu firmada netice elde etmek başarmak için öncelikle ben bu işi mutlaka başaracağım. Bu yolda en önemli karar verme organı benim düşüncelerim ve eylemlerim diyerek işi yapmaya başladığınızda kısa sürede belirli bir aşamaya geldiğinizin farkına varacaksınız. Siz kendinize ben bu ek iş bana para kazandıracak ve kazanma yöntemlerine de bana uygun deyip kendi çalışmalarınızla ve kendi iradenizle işi yönlendirdiğiniz her şeyin sizin inisiyatifinizde olduğuna inanarak işten güzel paralar kazanabilirsiniz.

 

Ben network marketing sistemle çalışan Forivia şirketiyle çalışıyorum. Kendime diyorum ki her şey bende bitiyor ben bu işte iyi noktalara geleceğim ve bu konuda kendime güveniyorum diyorum çalışmalarıma başladım. Hamdolsun iki aylık sürede şu an belirli bir alt yapıyı oluşturarak para kazanmak noktasında kazanımlar elde etmeye başladım. Kendim bu işi yapacağım demeseydim bu işte iyi noktalarda olamazdım. Yapılması gereken güçlü irade konumuzun gereksinimleri yerine getirip başarabileceğinize inanarak işe koyulmaktır. Benim yaptığım buydu. Şuan başarı basamaklarını hızla tırmanarak hedefe doğru yol alıyorum. Ben bunu yapıyorsam sizde bunu yaparsınız. Haydi, şimdi gücünüzü keşfederek çalışma zamanı.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir