Foriviayla Hayat Çok Güzel

Foriviayla Hayat Çok Güzel

Ülkemizde yerli sermayede müthiş bir firma network marketing sektöründe fırtınalar kopararak bu piyasada tozu dumana katacak şekilde büyümeye devam ediyor. Forivia marketing sistem kaliteli yaşamın anahtarını bize sunarak kapıdan içeriye girmek isteyenler için durmadan kendini yenileyerek alt yapısında büyük yatırımlar yaparak temsilcilere süper fırsatların yollarını açıyor. Tekstil sektöründeki yirmi yılı aşkın üretim faaliyetinin yanında, geliştirdiği ürünleri kendi markaları ile Türkiye pazarına sunma amacıyla kurulan Forivia, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Türk Doğrudan Satış firmaları arasındaki yerini gerek sistem alt yapısı gerekse ürün çeşitliliği açısından devamlı güçlendirmektedir. Ürün yelpazesi içinde takı, aksesuar, giyim, mikrofiber temizlik ürünleri, doğal konsantre temizleyici serisi ve mutfak gereçleri kendi markaları ile yer almaktadır. Ayrıca doğrudan satıştaki gücünü kozmetik sektöründe de geliştirmek amacı ile 2013 yılı itibari ile İtalya’nın ünlü kozmetik markası Bottega Verde ile yol almaktadır. Bottega Verde, doğal kozmetik konsepti ile tanınan ve Avrupa’da 600’ün üzerinde mağazası ile perakende sektöründeki en güçlü oyunculardan biridir. Türkiye gibi kozmetik alanında büyük bir potansiyele sahip olan ülkemizde sadece Forivia ile işbirliği yapmaktadır.

 

Ürün yelpazesi açısından geniş yelpazeye sahip forivia, takı ve aksesuar kategorisinde doğrudan satış sektöründe koleksiyon genişliği açısından en büyük ürün çeşidine sahiptir. Sunduğu kolye, küpe, yüzük, bileklik, vb. ürünlerin tüm üretimi Forivia’nın kendi üretim ve kalite kontrol aşamalarından geçmektedir. Bu sayede ürün kalitesini ve dayanıklılığını kategorisinde en yüksek seviyeye taşıma yetenek ve imkânına sahiptir. Takılar birbirinden güzel görüntüleriyle bayanların hayallerini süslemektedir. Proclin markası ile nano teknolojik mikrofiber temizlik ürünleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından olan Forivia, ürün gamını sürekli artırarak müşterilerine üstün kalitede ekonomik ürünler sunmak amacı içerisindedir. Ağız bakım ürünleriyle diş macunundan ağız bakım sularına kadar ağız bakımın temizliğinde organik ürünler sunarak bu alanda iddialı olduğunu göstermektedir. Forivia, geniş ürün çeşitliğinin yanı sıra oluşturduğu özgün çok katlı pazarlama sistemi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her bireyin Forivia Temsilcisi olarak ek gelir sağlayabileceği ve hane kazancına katkı sağlayabileceği bir sisteme sahiptir. Birçok Forivia Temsilcisinin kendi tercihine göre kazanç sağlayabileceği ve ister tam zamanlı ister yarı zamanlı bir iş kurabileceği esnek bir çalışma sistemi sahiptir.

 

Forivia’nın hedefi hem sunduğu ürünlerle hem de sağladığı kendi işini kurma olanağı ile temsilcilerinin ve tüketicilerinin hayat standartlarını yükselterek kaliteli bir yaşama sahip olabilmeleridir. Forivia, oluşturduğu bu satış modeli ile bireylere daha fazla kazanç imkânı sunmanın yanında, tüketicileri kaliteli ve ekonomik ürünlerle buluşturmaktadır. FORIVIA ile yapacağınız iş birliği sayesinde temsilciliğinizi değerli ve sürekli bir mesleğe dönüştürebilir, kendi işinizi kurarak kişisel yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda satış temsilcileri sosyal çevrelerini genişleterek yeni insanlarla tanışma ve yeni dostluklar kurma şansını yakalarlar. Bu yüzden; Kaliteli yaşamın anahtarı, Forivia Temsilcisi olmaktan geçmektedir. Para kazanmak istiyorsanız, ev ekonominize katkıda bulunmak niyetiniz varsa ve ek iş için araştırmalarınız varsa işte size çok büyük fırsat sunuyoruz. Forivia temsilcisi olmak ücretsizdir. Kendinize ait bir mağazanız olacak ve oradan ürünleri hem kendiniz kullanarak hem de çevrenize sunup para kazanmaya başlayabileceksiniz. Forivialı olmak ayrıcalıktır. Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız daha ne duruyorsunuz sitemizde iş sistemimizi inceleyin Forivia üye ol butonuna tıklayarak sizde ekibimize katılabilirsiniz. Foriviayla Hayat Çok Güzel!

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir