Forivianın Yeni Sitesiyle İşinizi Yönetmek Çok Kolay

Foriviayla işinizi yönetmek çok kolay

Değerli arkadaşlar, Foriviaya temsilci olmuş değerli dostlar; Forivia büyük paralar harcayarak biz temsilcilerin daha kolay işimizi yönetmemiz noktasında kolaylıklar sağlamak amacıyla iki yıldan bu yana çalışmaları devam eden yeni sitesini yayına vererek para kazanmamız noktasında bize büyük kolaylıklar sağlıyor. Kurumsallık noktasında çok güzel bir görüntüye sahip olan sitemizde artık her şey daha kolay şekilde yapılmakta ve işlerimizi ivedilikle yapmamızda bize güzel imkânlar sunmaktadır. Forivia web sitesi yenilenen yüzüyle sizlerin karşısında.

 

Artık kendi işinizi kurmak, yönetmek ve geliştirmek sadece sizin elinizde…Temsilci kaydınızı anında gerçekleştirin, şifrenizi ve size özel hediye çekinizi bir SMS ile alıp ilk günden kazanç sağlayın!Forivia Temsilcisi olup kazanmaya anında başlamak artık çok kolay.. Temsilci başvuru formunu doldurarak tanıdığınız bir Forivia temsilcisi ile sisteme anında giriş yapabilirsiniz. Üstelik ilk siparişinizde size özel hediye çeki fırsatı..Yeni kullanıcı adı ve şifreler ile giriş kolaylığı…Yeni sitemize temsilci girişi yapmak için önceki sistemde kullanılan email hesabınız yerine artık kullanıcı adı olarak temsilci kodunuz kullanılmaktadır. Sifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum kısmından SMS ile alabilirsiniz.

 

Sosyal Medya sizin için bir kazanç platformu. Yeni Referans Linkinizi öğrenmeyi unutmayın!
Yeni sitemizde kullanılan gelişmiş referans link sistemiyle artık her zaman her yerde kazanç fırsatı sizi bekliyor. Önceki sitede kullanılan referans linkleriniz artık şifrelenmiş bir şekilde karşınızda.. Yeni referans linkinizi öğrenmek için login olduktan sonra temsilci bilgilerim ekranına bakınız.Gelişmiş raporlama modülleri ile kolay yönetim…Forivia da artık tüm temsilcilerimiz zirveye daha yakın. Kazanmak isteyen herkes, ihtiyacı olan tüm bilgileri tek ekranda bularak başarıya ve kazanca çok kısa sürede ulaşacak..Detaylı ekip araması…Grubunuzda şimdiye kadar yer alan ama belki haberdar olmadığınız yeni lider adaylarını keşfetmek ve onların başarısıyla kendi başarınızı daha da artırmak artık grup arama sayfasıyla çok kolay.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir