Foriviada Merak Ettikleriniz

Forivia merak ettikleriniz

1- Şirketinizi kısaca bize tanıtabilir misiniz?

Şirketimiz 2009 TARİHİNDEN BU YANA doğrudan satış sistemini kendine prensip edinerek çalışmalarına devam etmektedir. Bu çerçevede çok büyük bir potansiyele sahiptir. NETWORK Pazarlama Organizasyonu ile çalışan şirketimiz, iş modeli açısından en açık, en şeffaf ve teknolojinin getirmiş olduğu bütün kolaylıkları bu Sistemde sunan Forivia İSMİNİ TAŞIYAN, İstanbul menşeili bir firmadır.
Sermayesi tamamen yerli olup amacı insanların kaliteyi ayaklarına getirerek ülkemizin İnsanlarına, hem risk almadan iş yapabilme imkânını hem de kolay hizmeti üyeler vasıtasıyla sunmayı kendine prensip edinmiş bir anlayışa sahiptir. Kasım 2009 tarihinde sizlere merhaba diyen Forivia Marketing, BİNLERCE kayıtlı üyesiyle hızla büyümektedir.
Forivia marketing sistemin benzersiz kazanç modeliyle çok ciddi gelirler elde edebileceksiniz. Forivia birçok kategoride, geniş ürün çeşidiyle sizlere para kazanma fırsatı sunmaktadır.

2- FORİVİA MARKETİG ŞİRKETİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM, ŞİRKETİNİZDE ÇALIŞMA ŞARTLARI NASILDIR?

Şirketimizde çalışma şartları tamamen işe giren kişinin kendi iradesiyle vereceği tercihler doğrultusunda şekillenmektedir
1- Bu işte patron sizsiniz
2- Kendi yolunuzu kendiniz belirliyorsunuz
3- Sermaye sizin gayretleriniz ve çalışmalarınızdan meydana gelmektedir.
4- İş mesaisini kendiniz ayarlamaktasınız
5- Kaliteli ürünlerle ve büyük şirket desteğiyle iş yönetmenin keyfini süreceksiniz.
6- Sosyal çevreyi genişletip, kendi işinizi kurarak, ekonomik özgürlük elde edip, sıfır yatırım riskiyle size yüksek hayat standartlı bir iş fırsatı sunuyoruz.

3- Şirketiniz hangi ürünleri piyasaya sunmakta ve bu ürünler insanlar tarafından ne kadar itibar görmektedir?

Şirketimiz herkesin zaruretten kullanmakta olduğu ürünleri piyasaya sürmekte bundan dolayı da satması kolay ürünler olması hasebiyle ürün satışları kolay olmakta buda şirkete üye olan kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Şirketimizin ürün yelpazesi içinde takı, aksesuar, giyim, mikrofiber temizlik ürünleri, doğal konsantre temizleyici serisi ve mutfak gereçleri kendi markaları ile yer almaktadır. Ayrıca doğrudan satıştaki gücünü kozmetik sektöründe de geliştirmek amacı ile 2013 yılı itibari ile İtalya’nın ünlü kozmetik markası Bottega Verde ile yol almaktadır. Bottega Verde, doğal kozmetik konsepti ile tanınan ve Avrupa’da 600’ün üzerinde mağazası ile perakende sektöründeki en güçlü oyunculardan biridir. Türkiye gibi kozmetik alanında büyük bir potansiyele sahip olan ülkemizde sadece Forivia ile işbirliği yapmaktadır.
Forivia, takı ve aksesuar alanında doğrudan satış sektöründe koleksiyon genişliği açısından en büyük ürün gamına sahiptir. Sunduğu kolye, küpe, yüzük, bileklik, vb. ürünlerin tüm üretimi Forivia’nın kendi üretim ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Bu sayede ürün kalitesini ve dayanıklılığını kategorisinde en yüksek seviyeye taşıma yetenek ve gücüne sahiptir.
Proclin markası ile nano teknolojik mikrofiber temizlik ürünleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından olan FORIVIA, ürün çeşitliliğini sürekli artırarak müşterilerine üstün kalitede ekonomik ürünler sunmak amacındadır.

4- Şirketinizde ürün fiyatlarınız nasıldır?

Ürün fiyatlarımız piyasa fiyatlarının üzerinde değildir. Piyasa değerinde sizlere satış için sunulmaktadır. Yani herkesin kullandığı ürünleri her kesimin bütçesine göre satışını yapıyorsunuz..Sizler ürün kalitesine göre müşteri potansiyeli belirleyip ona göre sipariş verip kendinize has bir müşteri hali oluşturabilirsiniz.

5 – Şirketinizde her ay ürün alma zorunluluğu var mıdır?

Forivia firması oluşturmuş olduğu kazanç sisteminde üyeleri zorlayacak ve insanları sıkıntıya sokacak çalışmalardan uzak durmayı kendisine prensip edinmiştir. Bu sebeple kişiler üye olduktan sonra üyeliğinin devamı için kesinlikle her ay ürün alma zorunluluğu yoktur. Sadece içerdeki primlerinizi alabilmek için 3 ay içerisinde 15 prim puanlık ortalama 90 tl’lik ürün alma şartı bulunmaktadır. Buda kişinin kendi evine alacağı ürünleri alsa zaten o ciroyu gerçekleştirecektir.

6 – Şirketinize üye olsam hangi tür kazançlarım olur? Bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Şirketimizin satmış olduğu ürünler herkesin kullandığı ürünler olduğu için öncelikle kendi evinizde aileniz için kullandığınız ürünleri bu şirketten alarak ürünleri yüzde 33 ucuz alarak kendi ihtiyacınızı karşılarken bile kar elde etmiş olursunuz. Bu bile büyük bir avantajdır.ŞİRKETİMİZE Üye olduğunuzda ürünleri öncelikle kendiniz kullanıp ürünlerimizin kalitesini fark ederek çevremizdeki tanıdığımız insanlara tavsiye ederek onlarında kullanmasana aracı olup Onlara da bu ürünlerden satarsanız ortalama % 33kar elde etmiş olursunuz.. Yani bu sizin sıcak satıştan elde edeceğiniz karlardır.
ŞİRKETİMİZE Üye olduğunuzda bu şirketi tanıtıp, bu şirketin güzelliklerini anlatıp, onlarında Şirketimize üye olmasını sağlayıp ürün almasını sağladığınızda, % 10 ile % 100 arası prim Basamaklarının olduğu, maaş prim seviyelerine ulaşma hakkını elde edip, yüksek gelirler elde Etmeye hak kazanmanın ilk adımını atmış oluyorsunuz.Şirketimiz, verilen hedefleri yakaladığınızda, ekstra bonuslar, hediyeler ve primler vererek üyelerimizi teşvik edici kampanyalar düzenlemektedir

7- Şirketinize üye olduğumda % 10 ile % 100 arası primlere nasıl ulaşırım?

Şirketimize üye olmanız için öncelikle bir sponsora bağlı olmanız yani size bu işi teklif eden kişiyle irtibata geçip, üye kaydınıza yaptırmanız gerekmektedir. Siz üye olduktan sonra yapacağınız üyeler direk size bağlı ise buna yatay üyeler diyoruz. Yani bunlar sizin direk bulduğunuz üyelerdir, daha sonra sizin bulduğunuz üyelerde yeni üyeler yaparak organisazyon oluşturduğunuzda size bağlı bir gurubunuz ortaya çıkacaktır.Şirket sizin kurmuş olduğunuz organisazyon neticesinde size her AYIN 1 İLE 30- 31 ARASINDA Bir havuz açarak sizin organisazyonunuzdaki tüm üyelerin ay içerisinde almış oldukları ürün cirolarını sizin havuza yansıtacaktır. Ayın son günü tüm cirolar hesaplanarak kayda alınarak sizin o ay içinde ne kadar ciro oluşturduğunuz saptanacak, ciro durumunuza göre şirket sizin yüzde 10 ile yüzde 100 arasında basamaklarda cironuz hangi seviyeye denk geliyorsa ona göre maaş primlerinizi sizin hesabınıza aktaracaktır.

8- Şirketinizin üyelerine yüksek oranda prim dağıttığını söylüyorsunuz. Şirket bu primleri nasıl veriyor şirketin bu işten kazancı nedir? Sizin şirketle diğer şirketler arasındaki fark nedir?

Şirketimiz diğer şirketlere göre ürünlerini müşteriye ulaştırma noktasında farklı ve avantajlı bir yol izlemektedir.
1) Diğer şirketlerde ürün fabrikadan çıkıyor, önce bölge toptancısı, daha sonra il toptancısı ve satıcılara gelerek tam üç el değiştirerek ancak müşterilere ulaşıyor. Birde bunun reklâm boyutunu düşünürsek bir ürün tam dört defa masraf boyutu fiyata eklendikten sonra müşteriye ulaşıyor. Buda ürün fabrikadan çıktıktan sonra müşteri için cazip bir ürün alma şekli olmaz
2) Forivia marketing şirketinin müşteriye ulaşma modeli de, şekilde de şöyledir. Ürün önce fabrikadan çıkar direk kargoyla üyelere yani bize ulaşarak arada toptancılar olmadan elimize geçer. Bu durumda şirketimiz toptancıların almış olduğu kar miktarlarını, izlemiş olduğu sistemle bize maaş primleri olarak vermektedir. Ayrıca şirketimizde ürünlerimizin reklâmını biz bire bir müşteriye yaptığımız için reklâma ayrılan parayı da, şirketimiz üyelerine dağıtmaktadır, bu sistemde hem şirket çok kazançlı hem de üyeler kazançlıdır.
3) Bu sistem doğrudan satışın ne kadar karlı bir çalışma modeli olduğunun en açık işaretidir
4) Bu karlı alışveriş modeli, hem müşterilere avantaj, hem de üyelere güzel imkânlar sunarak, insanların mutlu olmasını sağlamaktadır.
Forivia marketing bu modeli ticaretin en şeffaf haliyle bize sunmaktadır.

9- Şirketinize üye olmak istiyorum. Hangi şartları istiyorsunuz ve üye olursam nerelerden üye yapabilirim?

1- şirketimize üye olacak kişi TC vatandaşı olmalı ve 18 yaşını doldurmak zorundadır
2- üye olacak kişi bir sponsora bağlık olmak zorundadır yani kendini davet eden kişiye üye olmak zorundadır. Şirket direk üye almamaktadır.
3- Türkiye’nin 81 vilayetinde üye açılabilmektedir. Buda üye için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

10- Kredi kartıyla ödeme seçeneğiniz güvenilir mi?

Sitemizin 128 bit SSL güvenlik sertifikası vardır. Gerek kişisel bilgileriniz gerekse kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kimsenin eline ulaşmamaktadır. Sitemizde ve Sistemimizde üst düzey güvenlik sağlanmıştır.

11- Neden üyelik formunda TC. Numaramız isteniyor? Hesap bilgilerimizi de veriyoruz, ne derece güvenlidir?

Sizin adınıza fatura kesebilmemiz için mutlaka vergi numaranız ya da TC. Kimlik numaranız gerekmektedir. Sadece fatura kesebilmek, için bu bilgi sizden istenmektedir. Gerek T.C kimlik numaranız gerekse banka bilgileriniz sizin için risk taşımamaktadır. Yani sizin banka hesabınıza sadece para yatırılabilir başka hiçbir şey yapılamaz. Aynı şekilde T.C Numaranızla da sadece kimlik bilgilerinize ulaşılır ki bu bilgileri üyelik formunuzda zaten veriyorsunuz. Sizlere kazançlarınızı aktarabilmemiz için ücretsiz garanti bankasından hesap açtırarak şirketimize bildirmeniz gerekmektedir.

12 –Firmanız güvenilir bir firma mı?

Forivia firması tekstil sektöründe 20 yılı aşkın süredir üretim faaliyetinde bulunarak yurt dışına ürün ihracı yapan kendi kategorisinde köklü bir firma özelliği taşımaktadır. Yurt dışı pazarıyla beraber ülkemizde de dünyada firmaların gelişmesinde ve büyümesinde etkin bir rol alan network marketing sektörünü baz alarak hazırlamış olduğu kazanç planı ve ürün portföyünü geliştirip bu noktada güvenilir bir firma konumundadır. Proclin” markası ile nano teknolojik mikrofiber temizlik ürünleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından olan FORIVIA, ürün çeşitliliğini sürekli artırarak müşterilerine üstün kalitede ekonomik ürünler sunmak amacındadır.

13- Şirketinizde ürün siparişlerinde kargo masrafları kime aittir?

Şirketimizden vereceğiniz siparişlerde 100 TL ve üzeri siparişlerinizde tüm kargo masrafları firmamıza aittir. 100 TL’nin altında siparişlerinizde ise Türkiye’nin her yerine sabit 5 TL kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir

14- Bu işin gerçeklik payı nedir? Bu iş yasal bir iş midir?

Sistemimiz, doğrudan satış sistemi olup, dünyaca kabul görmüş olan ve birçok dev firmanın satış stratejisi olarak kullandığı bir sistemdir. Tabi ki gerçek ve tamamen yasaldır. Aldığınız tüm primler ve ürünler faturalandırılarak vergisi ödenmektedir.

15- Üyelerin hak etmiş olduğu primler hangi usullerle ve hangi tarihlerde üyelere aktarılmaktadır?

Şirketimiz, Aylık ekip cirosundan oluşan primleri diğer ayın 20’si ile 25’i arasında isminize açılmış olan şirkete bildirmiş olduğunuz garanti bankası hesap numarasına aktarmaktadır.

16- Şirketinizde yıllık üyelik aidat ücreti var mıdır?

Şirketimiz kesinlikle yıllık aidat ücreti almamaktadır. Bir defa üye olduğunuzda artık siz o şirketin üyesisiniz ve başka para talep edilmez.

17- Şirkete üye olduğumda elde edeceğim kazanımlar nelerdir? Bunlardan bahseder misiniz?

Öncelikle bu işte kazandığınız parayla ekonomik özgürlüğe adım atmış olup, patronsuz bir iş yapmanın keyfini süreceksiniz. Bu iş sayesinde yeni insanlarla tanışıp, yeni bir sosyal çevre edinerek yeni dostluklara kapılar aralamış olacaksınız.

18- Bu işte risk var mıdır? Bu işe girmek için ne kadar sermaye bağlamam lazım?

Bu işte hiçbir risk bulunmamaktadır. Üyelik ücretsiz olmasından dolayı bu işe girerken sermaye gereksinimi bulunmamaktadır. Sıfır riskle iş yapmanın avantajını yakalamaktasınız. Burada asıl olan sizin çevrenizi bu işe dâhil ederek organizasyon kurup, bu işi tanıtarak güzel paralar kazanmanızdır.

19- Bu işte nasıl başarılı olunur? Bunun yollarını bana anlatabilir misiniz?

Üyelerimiz tanımış olduğu kişilerin isim listelerini yaparak kimlere üyelik teklif edebilirim, ürün satabilirim diye bir liste oluşturmaları lazımdır.
1-) Şirketimizin iş plan sistemini öğrenerek ve ürünler konusunda bilgi sahibi olarak üyelerine bu konuda yardımcı olup şirkete ve kendine her zaman bu konuda güven duyması işi büyütmede en büyük etkendir.
2-) Şirketimizle ilgili toplantılar yapıp bu konuda iş planını ve ürünleri üyelere tanıtarak onlara bilgiler vermek en güzel büyüme şeklidir.
3-) Üyelerimizin işi büyütmeleri için planlı ve programlı çalışmaları lazımdır.
4-) Sabırlı—sorumlu—samimi ve sadakatli olmak bizim işte çok önemli prensipler olup, işimizi ayakta tutan en önemli dinamiklerdir.
5-) Yaptığımız bu işi ciddiye alıp işin üzerine eğilip kendinize hedefler belirtip ona göre çalışmalar yapmak grubunuzun başarılı olmasına vesile olmaktadır.

20-Şirketinize üye olurken para ödeyecek miyiz?

Şirketimiz bu konuda yine esnek iş yapma anlayışını benimseyerek kişiler yeni işe başlarken yüksek külfetler altına girip sıkıntıya düşmesinler diye üyelikleri ücretsiz olarak yapabilme olanağı sunmaktadır. Foriviada üyelik ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemesiniz. Sadece üyeliğinizi ücretsiz yaptıktan sonra katalog olmak için şirketin size gönderdiği katalogun kargo parası olan 3,5 tl’yi kargo görevlisine ödeyerek üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

21-Prim Puan nedir?

Prim puanları aylık performansınıza göre değerlendirilir. şöyle ki; 1 ay içinde kişisel veya grubunuzla yapmış olduğunuz satışların toplamından elde ettiğiniz PPler yani prim puanlar yine o ayın sonunda tl olarak hesaplanır ve foriviadaki hanenize alacaklı olarak işlenir. Paranız garantiye alındıktan sonra PPler sıfırlanır ve yeni aya tekrar pp biriktirmeye başlarsınız. Primleriniz 50 tl olarak birikince garanti bankasına kendi açtığınız hesabınıza diğer ayın 20 ila 25i arası otomatik olarak yatar. (ıban numaranızı şirkete bildirmeyi unutmayın) ya da biriktirmeye devam edebilir ve istediğiniz gibi ürün alımında kullanabilirsiniz

22-Ürünlerinizde iade olayı var mıdır?

Şirketimiz ürünlerinin kalitesine güvenmesinden dolayı üyelere iade hakkı vermektedir. Şirketimizde iade etme süresi ürünün fatura tarihinden itibaren bir aydır. Şirketin göndermiş olduğu ürünlerde şirketten kaynaklı bir hata olduğunda kargo parası şirkete aittir. Bu tür durumlarda ürünleri karşı ödemeli olarak şirketin adresine gönderebilirsiniz. Şirketten kaynaklı bir sorun değilde sizin kendi tercihinizle olan gönderimlerde kargo parası size ait olmaktadır. Ürün aide gönderimlerinizde faturayla beraber ürünü göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz geldiğinde faturayı atmamanız menfaatiniz icabıdır.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir