FORİVİADA EKİP KURARAK PARA KAZANMAK

Foriviada ekip kurarak para kazanmak yolunda emin adımlarla ilerleyerek iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Forivia’da ekip kurmak ve ekibin başına geçmek zorlu bir süreci yaşatmaz. Ekibinizde kaç kişinin olacağı, ne kadar satış hedefinizin olacağı, ne kadar çalışacağınız ve ekibin iş planı sizlere bırakılmaktadır.

Foriviada ekip kurarak para kazanmak isteyenler; işe bireysel olarak başlamalıdır. Yani ilk önceliğiniz Forivia’ya üye olmak ve satış potansiyelini yaşayarak görmek olmalıdır. Böylelikle ekibinize yeni temsilciler kazandırmanız kolaylaşacaktır. Neden böyle bir yol izlemenizi tavsiye ediyoruz hemen açıklayalım. Doğrudan satış kanallarından para kazanmak insanlara inandırıcı gelmez. Sizler bu işe bireysel olarak başlayıp, kazandığınızı çevrenizdeki arkadaşlarınızla paylaştığınızda işin gerçeklik payını onlara kanıtlamış olursunuz. Arkadaşlarınızda şahit oldukları bu gelir karşısında heveslenerek temsilci olma kararını daha rahat alabilmektedir. Bu durumda Foriviada ekip kurarak para kazanmak hayalinize bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Foriviada ekip kurarak para kazanmak için belli sayıda alt üye edinme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Ekip içinde yer alan kişilerin sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ekibinize başarılı olacağına inandığınız, hedefleri için gayret gösteren, sizin kurallarınıza uyabilecek, disiplinli bireyleri eklemeniz sizin için büyük artılar olacaktır. Aylık yapacağınız satış tutarının ne kadar olacağını da Forivia size bırakmaktadır. Hedefiniz olan satış toplamını yakaladığınızda çalışmaya ara da verebilirsiniz.

Foriviada ekip kurarak para kazanmak ve temsilci olarak para kazanmak sistemin en önemli parçasıdır. Forivia olarak tüm çalışanlarımızın en iyi kazancı sağlaması için, bütün olanaklarımızı seferber etmekteyiz. Bu gerek hediyeler, gerek çekilişler, gerek en iyi satışı yapan temsilcilere, ekip liderlerine ödüller olarak kendini göstermektedir. Ayrıcalıkların ve çalışana değer verilen bir firma ile çalışmak Forivia’dan geçmektedir.

Foriviada ekip kurarak para kazanmak isteyenler ve temsilcimiz olmak isteyenler…

Ücretsiz üyelik ve yeni üye kayıtlarının avantajlarını sitemizden yaşamak için “ücretsiz üye temsilciliği” butonumuz aktif olarak sizleri Forivia ailesine dâhil etmektedir. Foriviada ekip kurarak para kazanmak için zamana karşı gelin ve üyeliğinizi sitemiz üzerinden tamamlayın! Bu iş sonunda çevrenize anlatacağınız başarıya ulaşın!

 

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir