FORİVİA PARA KAZANDIRAN EK İŞ

Forivia para kazandıran ek iş olanağına bir adım ötede durduğunuzun şimdilik farkında değilsiniz. Ama biraz sonra bu kadar kolay mıydı diyerek; nasıl bir ek iş buldunuz hayretler içinde ekrana baka kalacaksınız.

Forivia para kazandıran ek iş temsilcilerinin gelirlerini 2’ye hatta 4’e katlama imkânını veriyor. Bu imkân içinde ön ödeme yok! Üyelik için üye kayıt ücreti yok! Ve ürün stok edilmesine gerek yok!

Bunlar kulağa gerçekten inanılmaz gibi gelse de Forivia para kazandıran ek iş’te tüm ifade ettiklerimiz gerçek!

Hemen iş tanımı ile Forivia para kazandıran ek iş hakkındaki genel bilgileri verelim.

Yurt çapında katalogla satışın ilk ismi olan Forivia yüzlerce ürünü tek katalog içinde sizin elinize teslim ediyor. Satıcı olarak sizin işiniz katalog ürünlerimizi en ufak ayrıntısına kadar müşterilerinize tanıtmak ve Forivia markasının ürün kalitesini herkesin öğrenmesini sağlamak. Ürün çeşidinin yüksek olması her ihtiyaca karşılama özelliği gösterdiğinden satış yapmanız o kadar kolay olacak. Portföyünüzde yer alan alıcı kitleniz beylerde olabilir ama asıl alıcılarının sizin gibi bayanlar. Forivia ürünleri içerik olarak bayanların ilgilendikleri demekte fayda var. Müşterilerinizi bu doğrultuda seçmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Forivia para kazandıran ek iş tanımından sonra temsilci olma ve kazanca dair bilgilerle yazımızı sürdürelim.

Forivia’da temsilci olmak, online işlemlerle sadece 3 – 5 dakikanızı alır. Bilgilerinizi istenilen boşluklara yazarsınız ve kaydınızı tamamlayarak Forivia satış temsilcisi olursunuz. Bundan sonrası sizin satışlarınızda göstereceğiniz performansa göre şekillenir. Bu ne demek? Bu satış üzerinden prim alacaksınız demek. Çok satış yapmak size Forivia para kazandıran ek iş olarak çok gelir anlamını taşıyor. Ya prim oranları! Prim oranlarınızı dert etmeyin. Oldukça yüksek oranlarda primle çalışacaksınız. Açık konuşmamız gerekirse her yüz liranın yüzde yirmi beş gibi kısmı sizin kazancınız olacak. Yani yüz liralık satış yapıp siparişlerinizi yerine ulaştırdıktan sonra sizin emeğinizin getirisi yirmi lira üzerinde olacak.

Forivia para kazandıran ek iş’e bir an önce başlamayı isteyenler sitemizden üyeliklerini şimdi yapabilir.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir