Forivia Marketing Sistemle Ek İş Fırsatı

Forivia Marketing Sistemle Ek İş Fırsatı

Zamanımızda geçim şartları o kadar zorlaştı ki insanlar artık kendi çalışmış oldukları işlerden almış oldukları ücretlerle evlerinin geçimini sağlamakta zorlanmaya başladılar. Bunun yanında tüketim toplumu olmamız münasebetiyle artık her zaman daha yenisi olsun düşüncesiyle harcamalarımız artmış ve gelir gider dengemiz altüst olarak bütçemizde açıklar vermeye başladık. Yirmi birinci asırda teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gereksinimler daha fazla artmıştır. Bu sebeple harcamalarımız bu noktada yoğunlaşmakta ve teknoloji harikası yeni ürünlerle tanışma arzumuz bizi her zaman büyük masraflara sokmuştur. Eskiden insanlar yetinme noktasında daha kolay tatminkârlık gösteriyorlardı. Tabiî ki bunun sebebi yaşadıkları zamanın onlara sunmuş olduğu atmosferin çok önemli etkisi vardı.

 

İnsanlar bir araba aldıklarında çok uzun süre o arabaya biniyor ve değiştirme noktasında çok fazla gayret göstermiyorlardı. Şimdi her yıl yeni model arabalar ve birçok yeni özellikleriyle ve ihtişamlarıyla insanların beğenisine sunuluyor ve kişilerin iştahını kabartmaktadır. Evimize bir mobilya aldığımızda o mobilya eskimeden yeni trend modeller çıktığında hoşumuza gittiğinde mobilyamızı değiştiriyor ve harcamalar yaparak aile bütçemizde açıklar vermeye başlıyoruz. Bunları düşündüğümüzde artık insanlar tek maaşla geçinilmeyeceğini anlayarak normal yaptıkları işlerinin dışında boş zamanlarında ek iş fırsatlarını değerlendirmek amacıyla araştırmalar yapmaktadırlar. İnternetin hayatımızda çok fazla yer almasıyla beraber artık ek iş yapma ve bu konuda kafa yorarak bir şeyler yapma isteği ve internetin gücünü kullanarak para kazanma arzusu daha fazla yoğunlaşmaktadır.

 

Ben yaklaşık sekiz yıldan bu yana internet kullanan bir kardeşinizim. Bu konuda gerçekten bayağı bir araştırmalarım oldu. İntertenin nimetlerini ve bu konuda kazanımları neler, bu çerçevede kafa yormaya çalıştım. Benim asıl mesleğim yerel gazeteciliktir. Ben yerel gazetecilik yaparken şunu düşündüm. Boş zamanlarım oluyor. Gazetecilikten kazandığım para beni tatmin etmiyor ve geçimim noktasında bana istediğim artıları sağlamıyor diye ek iş araştırması yaparken network marketing sistemle çalışan firmalarla tanıştım. Gazeteci olmam hasebiyle iş sisteminin her yönünü analiz ettim. Araştırmalar yaparak bana ekonomik olarak sunduğu avantajlar ve çalışma şartlarını inceleyerek benim ve  ek iş yapmak isteyen kişiler için çok harika imkânlar sunduğunun farkına vardım.

 

Kendi kendime şunu söyledim. Ben bu işi yapabilirim ve başarabilirim dedim ve network marketing sistemle çalışan firmalarla çalışmaya başladım. Hamdolsun bu şirketlerden bu zaman kadar yüz yirmi bin tl civarında para kazandım. Kazanmaya devam ediyorum. Bu noktada internetin büyük bir potansiyel olduğunu düşünerek ve internet platformunda ek iş arayan ve para kazanmak isteyen insanlar olduğunu düşünerek işi anlatan ve işin sistemini her yönüyle tanıtan bir internet sitesi yaptırdım. Bu siteden birçok insan işimizi inceleyerek sisteme üye olarak işimizde çalışmaya başladılar. İnternetin gücünü bu şekilde değerlendiriyorum. Siz bu yazıyı sonuna kadar okuyarak ve acaba bu iş nedir diyerek meraklandıysanız ben size bu konuda yardımcı olacağım.

 

Sizin şu an ek işe ihtiyacınız var ve para kazanmak için araştırmalar yapıyorsunuz. Bu noktada çevrenizde sizin arkadaşlık yaptığınız ve sevdiğiniz ve beraber ek iş yaparak yol arkadaşlığı yapacağınız kişiler mutlaka vardır. Bu insanlarla beraber para kazanmak istemez misiniz? Düşünün, insan çok sevdiği insanlara para kazandıracak onlar para kazandıkça kendiside para kazanacak. Kazandır kazan prensibiyle para kazanılan bu işte kombine çalışma herkes mutlu olacak.Biz sitemizde size böyle bir iş fırsatını sunuyoruz.Siz şirketimize üye olduğunuzda hem para kazandıracak ve kazanacaksınız.Şirketimizin sistemini ve kafanıza takılan birçok sorunun cevabını sitemizde bulma şansına sahipsiniz.www.ekisimkani.com sitemiz sizin kazanmanızda vesile olabilecek faydalı bir platformdur.İşimizi inceleyin.Kakanıza takılan bir soru olduğunda iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir