Forivia Marketing Sistemde İş İlkelerimiz

Forivia iş ilkelerimiz

Değerli arkadaşlar, öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bir işi yaparken ve o işi en güzel şekilde icra etmeye çalışırken belirli ilkeler ve iş etiğinin olması gerekmektedir. Ben şu an çalıştığım Forivia marketing sistemde bazı ilkeleri kendime prensip edindim. Bu yaklaşımlarla işimi icra etmeye çalışıyorum. Bu şekilde çalışmaktan da büyük zevk duyuyorum. Neden derseniz her işte bu böyledir. Kendinize göre belirli vazgeçilmezleriniz vardır. Ondan taviz vermeseniz yapmış olduğunuz işte mutlu olur ve kendi değerlerinizi korumuş olursunuz. Bu size pozitif bir anlayış kazandırarak her zaman sizin için olumlu sonuçlar doğurur.

 

Forivia yaparken insanlara karşı, organizasyon kuranlara ve çevremizdeki kişilere yaklaşım tarzı olarak dürüst bir şekilde ve saygı çerçevesinde olmak, her zaman kurumsal sorumluluğumuzun temelinde bulunmaktadır. Forivia işini icra ederken işimizin itibarını ve ideallerini yüceltmek görevlerimizden birisidir. Ürünler noktasında müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak güven kazanmak bizim için vazgeçilmezdir. Birlikte hareket ederek, büyümenin gücüne inanıp bu şekilde çalışmak şiarımızdır. Değişim noktasında gelişmelere açık olarak ufkumuz her zaman ileriyi göstermektedir. Bulunduğu konumda daima en iyi noktalara ulaşmak çabası içerisindeyiz.

 

Üstün iş ahlakı çerçevesinde dürüstlük anlayışla işimizi yapmak ve insanlara en büyük hazinenin dürüstlük olduğunu hissettirmek önemli görevlerimizdendir. İş yaparken kendi gücünüzün farkına varmanızı sağlamak ve en önemli şeyin siz olduğunuzu unutmamanız için bu noktalarda eğitimler vererek zinde tutmak düşüncesindeyiz. Hedeflerimizi uzun vadeli tutarak bu konuda çalışmalarımızı planlı ve programlı şekilde dizayn edip buna göre hareket ediyoruz. Hizmet kalitesi noktasında şirketimizin bu konudaki anlayışı her zaman kaliteyi ön planda tutmak doğrudan satışı vazgeçilmezlerinden olan kalite politikasına önem vererek üyelerine ve müşterilere güzel hizmet sunma anlayışındadır.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir