Forivia Katalogu

foriviahayallerinize

Değerli arkadaşlar ülkemizde yerli sermayede büyük atılımlara imza atmak için alt yapısını oluşturarak bu konuda yatırımlar yapıp güçlü bir şekilde network marketing piyasasında iyi yerlere gelmeye çalışan Forivia marketing sistemde, şirketin temsilcilere sunmuş olduğu katalogda neler var onu bu yazımızda sizlere sunacağım. Ek iş noktasında ev hanımlarına, çalışanlara, serbest meslek sahiplerine ve her kesime sunmuş olduğu avantajlarıyla Anadolu’muzda binlerce insanın hayallerinin bir adım ötede olduğunu düşünerek bu yola koyulan firmamız bayanların çok sevdiği ve kullanmaktan hoşnut olduğu takı ve aksesuar ürünleriyle katalogda bu ürünlere altmış yedi sayfa yer vererek konsept açısından ülkemizde iyi bir konumda olduğunu ifade edebilirim

 

Yüzüklerden tutunda, çok güzel bileklikler, birbirinden şık kolyeler ve takı bölümünde birçok ürün bulunmaktadır. Asella otantik koleksiyonuyla bir yıl kararmama garantisi vererek kaliteye verdiği önemi en şekilde göstermektedir. Takı ürünlerinde bir ay iade etme garantisi sunarak kişilere bu noktada güven verip alışveriş yaparken gönül rahatlığıyla yapmalarını sağlamaktadır. Katalogdaki bir başka ürün gurubu tekstil ürünleridir. Tekstil ürünlerinde çoraptan çamaşıra pijama takımından tekstille alakalı özel ürünlere kadar ege pamuğundan üretilmiş ve kaliteye önem verilmiş ürünlerimiz katalogumuzda satışa sunulmaktadır. Çoğunlukla bayanlara uygun olan ürünlerin kalitesi gerçekten çok güzeldir. Bu ürünlerde de bir ay iade garantisi vardır.

 

Firmamızda organik temizlik ürünleri üyelerin ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Temizlik her eve giren bir ürün yelpazesidir. Bu nedenle sağlıklı olmasına çok dikkat edilecek bir yapıya sahip olmalıdır. Bundan dolayı firmamız temizlik ürünlerini organik olarak üretmekte ve satışa sunmaktadır. Doğal gürme sabunlar katalogumuzda yer alan bitkisel ürünler kategorisinde yer almaktadır. Sağlıkla kullanacağınız bu ürünleri gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsiniz. Ağız bakım ürünlerinden diş macunu ve ağız bakım sularını deneyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Mutfakta bayanların işlerinin kolaylıkla yapabilmeleri için pratik mutfak araçları katalogumuzdaki ürünlerimizden bir bölümüdür. Bebek çocuk serisi banyo ürünleri ve daha birçok özel ürünlerimizle Forivia katalogu olarak size sunulmaktadır. Sizde katalogumuzu inceleyin. Ek gelir olarak bu işe başlayın. Para kazanmanın mutluluğunu yaşayın.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir