Forivia Katalogu Çok Güzel Mutlaka İnceleyin

Forivia katalogu

Değerli arkadaşlar, günümüzde katalog satışlarıyla icra edilen işler popüler konuma gelerek özellikle bu tarz çalışmalar bayanların çok ilgisini çekmektedir. Çünkü katalog çalışması yapan firmalar ürünlerini katalogla müşteriye ulaştırma yöntemin mantıklı ve isabetli yol olduğunu düşünerek, harika kataloglar çıkarmaktadır. Ülkemizde şu an katalogla satış yapan belki yüzlerce firma vardır. Network marketing sistemiyle çalışan firmalar, katalogla satışı en aktif şekilde kullanmakta ve temsilciler vasıtasıyla müşterilere ürünlerini ulaştırmaktadırlar. Bende katalogla satış yapan firmaları dokuz yıldan bu yana inceliyor, bazı firmaların içinde aktif çalışarak bu tarz işlerden para kazanıp evimi geçindiriyorum. Yaptığım işten büyük haz alarak ve tekrar dünyaya gelseydim yine aynı işi yapmak isterdim diye kendi kendime söyleniyorum.

 

Katalog bizim dükkânımızı konumda olduğunu düşüyorum. Mobil dükkânda diyebiliriz buna. Her yere işimizi götürebiliyor ve bu konuda çalışma yapmanın avantajını kullanabiliyoruz. Mesela bir misafirliğe gidiyoruz yanımızda katalogumuzu da götürerek ev sahibine ürünleri göstererek onlarından alışveriş yapmasını sağlayabilmekteyiz. Ev hanımları günlerinde Yasin toplantılarında ve diğer etkinliklerinde katalogu arkadaşlarına gösterip güzel siparişler alarak para kazanmaktadırlar. Bende dört ay önce katalogla satış yapan bir firmaya üye olarak çalışmalarıma başladım. Bu firma ülkemizin yerli sermayede en sağlam firmalardan birisi olduğunu düşünüyorum. Forivia marketing sistemin katalogunu mutlaka görmenizi tavsiye ederim. Gerçekten planlı ve programlı ve güzel dizayn edilmiş bir yapısı bulunmaktadır.

 

Ürün yelpazesiyle alakalı malumatlar katalog içerisinde açıklamalı olarak verilmiş ve ürünlerle ilgili teşvik edici dipnotlar eklenmiştir. Birbirinden hoş takılar katalogun ilk 70 sayfasında müşterilere sunulmakta ve takıların oluştuğu konsept güzellik arz etmektedir. Bileklikler, kolyeler, tek taş yüzükler, küpe setleri ve daha birçok takı çeşidi katalogumuzu süslemektedir. Yeni çıkan katalogumuzda İtalya’da nam salmış ve dünya pazarında kozmetikte önemli bir yeri olan Bottega verda ürünleri katalogda 50 sayfa yer bularak, kremlerden tutunda doğal şampuanlara kadar birçok ürünle kişilerin beğenisine sunulmuştur. Tekstil ürünleri, bitkisel organik temizlik ürünleri diş macunu ve ağız bakım ürünleri katalogumuzun diğer ürünleridir. Pratik mutfak araçları ve özel ürünlerimiz size Forivia kalitesiyle sunulmaktadır. Forivia katalogunu inceleyin sizde bu güzel imkânlardan faydalanın.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir