FORİVİA KASIMDA ÇİL ÇİL ALTIN DAĞITIYOR

Forivia doğrudan satış şirketi, Üyelerine sevindirmeye devam ediyor. Gecen ay farklı kampanyalar yapan firmamız bu ay farklı bir kampanya düzenleyerek üyelerine sürpriz yaptı. Uzun zamandan bu yana ilk defa Altın kampanyası düzenleyen şirketimiz çil çil altınları üyelerine vermek için gün sayıyor. Ay sonuna kadar şirketin istemiş olduğu seviyelere ulaşan temsilciler hangi kademeye gelmişlerde o seviyede verilen Altın ödülünü alarak harika hediyeler kazanma fırsatını yakalayarak mutlu olacaklar

Altın kampanyasında hediyeleri kazanmak için şirketimizin ortaya koymuş olduğu ulaşılacak hedefler zor hedefler değildir. Ekim ayında yeni üye olan bir kişi veya ortalama 350 TL çıkaran ve yüzde 10 temsilci seviyesinde olan bir arkadaşımız kasım ayının sonunda 200 puan seviyesine ulaşırsa 1 gr Altın kendisinin olacak. Şöyle bir değerlendirme yaptığımızda bir kişi tek başına bile iyi çalışma yapsa o ciroya ulaşarak o Altın hediyesini kazanma şansına sahip olabilir.

Foriviadan Altın kazanmak şirketimizin sunmuş olduğu tüm avantajlardan faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit bir işlemden ibarettir.Sitemizde üye ol bölümündeki bannerlardan birini tıklayarak ücretsiz üyelik işlemini gerçekleştirerek firmamızın size göndereceği ücretsiz katalogu almaya hak kazanarak işe ilk adımı atmanızdır.Biz sizlere sponsorunuz olarak gereken her türlü desteği sağlayarak sizin başarınız için beraber koşturacağız.Kazanmak için tercihi siz verecek ve biz başarmanızda yol arkadaşlığı yapacağız.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir