Forivia 2013 Sonbahar Kış Katalogu Çıktı

Forivia Sonbahar Kış Katalogu Çıktı

Değerli arkadaşlar heyecanla beklediğimiz, Sonbahar, Kış katalogumuz çıktı. Uzun uğraşlar sonunda güzel ürünlerin içerisinde bulunduğu renkli cıvıl cıvıl katalogumuz artık sizlerin beğenisine sunuldu. İnanıyorum ki bu katalogla beraber işimiz daha hızlı büyüyecek ve üyelerimiz daha güzel satış yaparak yeni kariyerlere ulaşma imkânına sahip olacaklardır. Bu katalogumuzda yine güzel bir ürün konsepti oluşturularak zevkimize uygun harika seçeneklerle ürünler beğenimize tevdi edilmiştir.

 

Takı gurubu yine birbirinden güzel ürünlerle kataloğumuda en fazla ürün çeşidine sahip olma özelliğini sürdürmektedir. Birbirinden şık saatler ve onlarca şık tasarımlarla süslenmiş takı ürünleri bakanları büyülemektedir. Türkiye’nin en kapsamlı takı gurubu Forivia doğrudan satış şirketinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Çok özel bileklikler, kolye ve küpe çeşitleri ve daha birçok ürün katalogumuzda sizlere sunulmaktadır. İtalyanın en büyük kozmetik kuruluşlarından biri olan Bottega Verde markası adı altında yeni doğal kozmetik ürünlerimiz katalogumuzda geniş yer tutmaktadır.

 

Ağız bakım ürünleri, bunun yanında evinizde işinizin kolaylaşması noktasında size imkan sunan pratik mutfak araçları katalogumuzda yer almaktadır.Doğal sabunlarımız ve bitkisel özel ürünlerimiz kalitesiyle ve faydalarıyla müşterilerinize sunmak için yeni katalogumuzda kişilerin beğenisine sunulmaktadır.Tekstil ürünlerimizde zaruri ihtiyacımız olan guruplar çerçevesinde kaliteyi öne çıkararak bizlerin satış noktasında destekleyici harika ürünlerdir.Evlerin vazgeçilmezlerinden olan temizlik ürünleri ürün konseptimiz içerisinde yerini almıştır.Katalogumuzu inceleyin.Ücretsiz üye olun sizde bizimle kazanmaya başlayın.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir