Evde Ek İş Yapmak Kazandırıyor mu?

Evde ek iş yapmak gerçektende kazandırıyor mu sorusunu gelin hep birlikte cevaplayalım. Düşünün bal satmak için bir bal dükkânı açtınız. Aylık 300tl dükkân kirası vermeye başlarsınız. Dükkâna gidebilmek için 100 lira kadar da yol masrafınız tutar. 150tl de dükkânın elektrik ve su faturası tutar. Ortalama 200tl de dükkânda öğlen yemeği masrafınız çıkar. Aylık 50tl de vergi verdiğinizi düşünürsek aylık 800tl dükkân gideriniz olmaktadır.Ortalama her baldan 10tl kar ettiğinizi varsayalım ve günde 10kg bal sattığınızı düşünelim. Günlük karınız 100tl olduğunu düşünür ve haftanın 1 günü dükkânınızı kapattığınızı düşünürsek aylık geliriniz 2600tl iken bunun 800tl si masraflara gitmekte ve size 1800tl para kalmaktadır.

Şimdi hikâyeyi geri sayalım. Eğer siz dükkân tutmasaydınız. Bu balları evinizde internet aracılığı ile pazarlayıp satsaydınız geliriniz 1800tl değil 2600tl olacaktı. Pazar alanınız dükkânınızı kurduğunuz semt değil tüm dünya olacaktı. Bu çerçevede düşünürsek evde iş yapmanın çok avantajları vardır. Evde iş yapmak masrafsız bir çalışmayla kazanım elde etmeyi bize sunmaktadır. Evinizi ofis olarak kullanarak home ofis tarzında çalışıp para kazanmak artık kişilerin tercih ettiği, harcama yapmadan gelir ettiği bir çalışma sistemi haline gelmiştir Evde ek iş yapmanın en iyi avantajlarını kullanmak istiyorsanız lorems marketing sistemi inceleyerek işe başlamanızı tavsiye ederim.

Evde ek iş yaparak para kazanmanın koşullarını lorems marketin sistem çalışma şartlarıyla bize sunmaktadır. Lorems marketing ile ciddi para kazanmanız artık mümkün. İhtiyacınız olan şey istikralı bir şekilde işe eğilmek ve o konuda kendinize çalışma modeli seçmektir. Lorems marketing sistemde azimli olmanız kafanızı çalıştırmanız ve öz verili çalışmanız sonucunda geliriniz gittikçe artacaktır. Evde ek iş yapma imkanı sunan lorems marketing işine girmek istiyorsanız geç kalmayın sitemizi inceleyin, kazanç modelimizi analiz ederek sizde bu kervanda yolculuğa çıkın diyorum. hoşça kalın.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir