EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

Binlerce ev hanımı, emekli ve işsiz evde ek iş yapmak istiyorum diyor. Evet diyor ama bunun ek işi hayata geçirmek için bir girişimde bulunuyor mu asıl sorun bu! Çünkü gerçek anlamda evde ek iş yapmak istiyorum diyenler bir yolunu buluyor ve evden çalışmaya devam ediyor.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyerek yola çıkanlar için rehber niteliğinde olacak bu yazımızı sonuna kadar dikkatlice okumanızı öneririz. Evde yapabileceğiniz işler içinde neler var, kazancı nasıl, ne kadar çalışmam gerekir gibi sorularınızın cevabını yazımızda bulacaksınız.

Evden yapılabilecek işler modern iş yaşamının ayrılmaz bir parçası oldu. Fabrikalar ve firmalar evlere iş göndererek sürekli çalışanlarını oyalayıcı işlerden çok seri üretim alanında kullanıyor. Bu durumda el işçiliği isteyen işleri de evlere göndererek parça başı ve kilo ile yaptırıyorlar. Firmalar düzenli olarak bu kişileri istihdam etmeyerek, çalışanın sigorta ve yemek masraflarında da kurtulmuş oluyorlar. Evde ek iş yapmak istiyorum diyen bireyler için fabrikaların düzenli olmayan fakat ihtiyaçları giderecek kadar gelir kazandıran bu işlerini araştırıp bulabilirsiniz.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyenlere bir alternatif iş fırsatı ise Modellife ürünlerinin satışı olarak gündemde! Evden nasıl satış yapacağım demeyin! İletişim ağı ve internet ortamı bu iş için ideal alanlar. Modellife ürünleri için özel siteler açabilirsiniz mesela. Ya da blog açarak ürünleri tek tek tanıtabilirsiniz.

Modellife katalog ürünlerini Facebook gibi çok kullanılan paylaşım platformlarında da satabilirsiniz. Katalog resimlerini açıklamaları ile birlikte, ürün özelliklerinin altını çizerek arkadaş çevrenizle paylaşabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Modellife katalog ürünleri satış temsilcisi değilseniz, sitemizden hemen temsilcimiz olun! Ücretsiz üyelik ve diğer fırsatları an ve an size bildirelim.

Forivia Üye ol

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir