Ek İşle Uğraşarak Fark oluşturmak

ek işle uğraşarak fark oluşturmak

Yukarıdaki başlığa baktığınızda ilk etapta bu başlıkta ne ifade edilmek isteniyor diye düşünebilirsiniz. Bu başlığın altını şu şekilde doldurabiliriz. İnsan bazen bir iş yapar ve bu işin kendisine göre ayrıcalıkları vardır. O işin sunmuş olduğu farklılıklar insana gerçekten güzel imkânlar sunar. Bundan dolayı başka işler nezdinde yapmış olduğunuz iş size kolaylıklar sunarak ayrıcalık oluşturmaktadır. Hepimizin kendine göre uğraşmış olduğu müstakil işleri bulunmaktadır. Bu işlerde para kazanmak için mücadele ederek evimize ekmek götürmenin gayreti içerisindeyiz. Almış olduğumuz paralar şu an birçoğumuza yetmemektedir. Borç içerisinde yüzenlerimiz olduğunu düşünüyorum. Bu borçlar bizim için kâbus oluyor ve bazı zamanlar uykularımız kaçmaktadır.

 

Bu konuda çözüm yolları arayanlar içerisindeyseniz size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Ben kendimden örnek vereyim yıllar önce askerden geldim ne iş yapabilirim diye düşünürken, kendimi geçindirecek kadar işler yapmaya başladım. Kazandığımız para bir noktadan sonra yetmemeye başladı. Evlenmem için para lazımdı. Bu noktadan dolayı yapmış olduğum işlerin yanında başka işler yapmak istedim.2005 yılında network marketing sistemle çalışan bir şirketle tanıştım. Bu iş gerçekten eğitim açısından ve çalışma şartları açısından bağımsız ve kendi kazancımı kendimin belirleyeceği bir iş sistemiydi. Ek iş yaparken benim için farklılıklar sunuyordu. O işin çalıştığı network marketing modeli çok hoşuma gitti. Çalışmalarıma hızla devam ettim. Yerli sermaye şirketleri ilgimi çekti ve o firmalarda ek iş yaparak para kazanmaya başladım.

 

İşi çok güzel öğrenmiştim. Çevremdeki insanlarında ekonomik sıkıntılarını ortadan kaldırmalarına vesile olmak amacıyla, arkadaş çevremden ve dostlarımdan üye yapmaya başladım. İş büyümeye başladı ve hamdolsun kazanmaya başladık. Dokuz yıldan bu yana ek iş yaparak hayatımı farklılaştırmaya çalışıyorum. Son dört aydan bu yana yeni bir firmayla çalışmaya başladım. ek iş noktasında çalışma bakımından basit şartlara sahip Forivia marketing sistemle çalışarak para kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum. İşimiz çok kolay ve anlaşılır bir iş sistemidir. Para kazanma niyetiniz varsa sitemizi dikkatlice ve her yönüyle inceleyerek işimize vakıf olabilirsiniz. Ben size bu konuda yardımcı olacağım. Size kazandırmak için mücadele edeceğiz. Geç kalmadan sistemi inceleyerek ücretsiz üye olun, ekibimize katılın. Daha ne duruyorsunuz?

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir