Ek Gelir

ek gelir

 

Bende sizin gibi evimin giderlerini karşılamak amacıyla normal şartlarda herkesin yaptığı gibi bir iş sektöründe çalışıyorum. Yaklaşık 15 yıldır bu sektörde bulunarak o minvalde gelir edebilme gayesi içerisindeyim. Bu mesleği yaparken her zaman şunu düşündüm bir gün yapmış olduğum işten para kazanmak zorlaşırsa ve oradan alacağım para beni tatmin etmese diye düşünmüşümdür. Gerçektende öyle oldu çalıştığım sektör yerel gazetecilik ve bu sektörde reklam ve muhabirlik yapıyorum.

 

Kafamda canlandırdığım kuşkular gerçek oldu ve gazetecilik mesleğinden para kazanmak bir hayli zorlaştı. Bundan dolayı ek gelir arayışlarına girdim. Bu konuda sekiz yılın vermiş olduğu ek gelir tecrübem işe yaradı. Hangi ek kazançtan daha fazla para kazanırım ve bu konuda sağlam firmaların tespit edilmesi konusunda hassas olmam münasebetiyle ve bu işin rajonunu çözmemden dolayı sizin için ülkemizde ek gelir kazanacağınız harika bir kazanç kapısı buldum.

 

Bu araştırmayı yaparken şuna dikkat ettim. Ek gelir kazanacağım firmanın alt yapısı nasıl? Vizyonunu görmek için şirket sahiplerini aradım. Birçok soru sordum yapmış oldukları çalışmalarla alakalı malumat edindim. Sağ olsunlar bana açık yüreklilikle sorularıma cevap vererek hedeflerini ve yapmak istediklerini söylediler. Bu işin birde yerli sermaye olması benim hoşuma giderek işi yapmamda önemli bir unsur oldu.

 

Yapacağım işin sağlam olduğunu kanaat getirince hemen çalışmalara başladım. Hamdolsun bir ay olmadan belirli bir seviyeye gelerek bu ek gelir sisteminde para kazanılacağını düşünüyorum. Bu sistem Forivia marketing sistemdir. Şirketimiz gerçekten ek gelir elde etmek istiyorum diyenlere kolay şartlarda para kazanma imkânı sunuyor.Ek gelir istiyorum diyen herkes bu sistemi inceleyip kazanmanın ilk adımını atarak hayallerine ulaşmak için çalışmalara başlasın diyorum.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir