Biz Ekip Ruhuyla Bu İşi Başarıyoruz

Makalelerimizi takip eden çok değerli kardeşlerim, bu yazımızda size bu işe nasıl başladığımı ve bu işte nasıl başarılara imza attığımızdan bahsedeceğim. Ben dört yıl önce bu işe başlarken bütün yolculuklar ilk adımla başlar diyerek çok değerli sponsorumun bu işle beni tanıştırarak bu işle hemhal olmamla beraber Loremse merhaba dedim. Bu işe start vererek bu işi sahiplendim. Tabi şunu da düşündüm, sponsorumu çok güveniyordum. Bu işi denemek bana hiçbir şey kaybettirmeyecekti. Dedim ki kendi kendimi başarırsam zaten olması gerek en güzel duygu buydu. Başaramazsam hiç önemli değil çünkü sermayesi olmayan bir işti. Kendime bir şans tanıdım. Bu işe başladım

Diyorum ki iyi ki başlamışım bu işe bu iş benim hayatımı değiştirdi. Ekonomik özgürlük noktasında bana çok artıları oldu Lorems işimizin. Bu işle tanışmak bana büyük hazziyet duygusu verdi. Network marketing yapmanın keyfini ve heyecanını en üst noktada yaşamama vesile oldu. Bunu şunun için ifade ediyorum. Loremsi kuran insanların samimiyeti ve içtenliği ve bu işin oluşmasında bizim gibi daha önce network marketing sistemlerini araştırmış o konuda malumatı olan insanlara değer vererek onların tavsiyelerine kulak vermesi bizim için bu işe temayül etmemizde önemli etkenlerden biriydi

Bu işi tesis eden insanların samimiyeti ve güvenilir olması kendimde bir sorumluluk bilinci ve içimde sanki bu işi yapma vazifesi uyandırdı. Şöyle dönüp geriye baktığımda bu işe girmekle çok hayırlı bir iş yapmış olduğumun bilincindeyim, niye derseniz Lorems vasıtasıyla tanıştığım yüzlerce insan, bazı insanların bu işle tanışıp evine ekmek götürmesi münasebetiyle vesile olmamız hasebiyle bize yapmış olduğu hayır dualarını duymak gerçekten insana ayrı bir huzur veriyor. İşimizin en güzel tarafı da bu yönü diye düşünüyorum.

Loremse ilk başladığımda bir elin parmakları kadardık ekip olarak. Şu an gurubuma baktığımda binlerce insan loremsle tanışmanın ayrıcalığını yaşıyor. Her zaman bizim ekipte takım ruhu çok önemliydi. Bazı zamanlar o kadar fazla istişareler yapıyorduk ki telefonla konuşmak bizi çok yoruyordu. Şunu da biliyorduk birlik ve beraberlik kombine hareket etme guruplara yardımcı olarak bu iş daha sağlıklı büyüyebilirdi. O çalışmaların meyvesini aldık. Grup içerisinde şu an birçok lider çıktı ve güzel kazançlar elde ediyorlar.

Başarmamızda en önemli noktalardan biride işimize inançla sarılmak ortak akılla fikirler yürüterek birliktelik neticesinde amaçlarımıza ulaştık. İşimizin büyümesinde kararlılık ve işi önemseme duygusu temsilcilerin birbirine yardımcı olması bir yapbozun her bir parçası gibi hayaller, hedefler, sevgi ve saygıyla işimizi bu noktalara getirdik. Çok şükür başarılı da olduk.

Arkadaşlar sizde bu işe inanın azim ve karalı olun mutlaka başaracaksınız. Bir sonraki yazımızda tekrar görüşmek üzere hoşça kalın. Hepinize networkta güzel ve hayırlı çalışmalar diliyorum.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Biz Ekip Ruhuyla Bu İşi Başarıyoruz

  1. admin diyor ki:

    Başarılanlara baktığınızda mutlaka orada birliktelik ruhu,ben yerine biz anlayışının hakim olduğunu görürsünüz.Bizde ekip olarak bunu uyguluyor ve temsilcilerimizle beraber başarılara imza atıyoruz.BU GÜZEL BİRLİKTELİĞE SİZDE DAVETLİSİNİZ.HABERİNİZ OLSUN..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir