Başarılı Sponsor Olmanın Sırları

Değerli arkadaşlar bu yazımızda yine sizin ilginizi çekecek ve size Lorems işine girdiğinizde ekibinizi oluştururken size büyük fayda sağlayacak çok önemli bilgileri buradan aksettirmek istiyorum. Arkadaşlar sponsor demek siz ilk temsilcinizi kaydettiğiniz zaman itibariyle devam eden süreç içerisinde kurmuş olduğunuz ekibinizde bulunan arkadaşlarınız için sorumluluk alacağınız organisazyonlarda ve onlara yardımcı olmak adına göstereceğiniz çalışmada sizin alacağınız pozisyona sponsor denir. Sponsor için kaydetmiş olduğunuz sisteme girdirdiğiniz her insan sizinle beraber işi yapan ortağınız demektir. Sizde çalışmalarınızda o kişileri yönlendirme, fikir verme onlara yol gösterme ve ekibi lider olma tutkusuyla motive ederek onlara yardımcı olmak sizin en önemli unsurlardan birisidir.

ŞİMDİ İYİ BİR SPONSOR OLMANIN EN ÖNEMLİ NOKTALARINI ELE ALARAK SİZE BU KONUDA ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER SUNMAK İSTİYORUM

1-Network işinde inanılır olmak en önemli kazanımlardandır. İnsanla iletişim kurarken en önemli noktalardan biride inanmaktır. Sizde karşınızdaki insana karşı kesinlikle inanılır bir sponsor olmak durumundasınız. Temsilcileriniz size inanmalıdır ki ona göre işe bağlılık göstermesi lazımdır. Ek iş olarak yapınla bu işte insanlar inanılacak işlere temayül gösterirler.
2-Yapmış olduğunuz bu işte karşıdaki temsilcilerinize güven duygusunu vermeniz gerekmektedir. Dünyadaki başarılı liderlere baktığımızda güven duygusuyla çalıştıklarını görebiliriz. Dürüst olmak, şeffaf olmak insanlara güven duygusu veren çok önemli bir meziyettir. Onlarla etkili iletişim kurmanız güven duygusunu artıran özelliklerdir.
3-Takım olma bilincine sahip olarak bu inançla çalışmak başarılı bir sponsor olmanın özelliklerindedir.
4-Ekibinizle çalışırken daima karşıdaki insanları doğru bilgilendirmeye gayret gösterin, çünkü doğruluk işimizi en önemli prensibidir. Yanlış bilgilendirmek ilerde insanların işten soğumasına sebebiyet verir ve başarıya ulaşamazsınız.
5-Grupla hareket etmek ve ekinizi bu noktada kanalize etmek çok önemlidir. Birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle çalışmak işe kombine olarak organize olmak daha çabuk başarılara imza atmanıza vesile olur.
6-Ekibinizle toplantı yapın, Toplantı işinizin büyümesinde en önemli faktöriyeldir. Değişik zamanlarda temsilcilerinizle bulaşarak iş hakkında onları bilgilendirin. Onlar bundan zevk alacak ve işe karşı sadık olacaklardır.
7-Yapmış oldunuz bu işte istikrarlı olduğunuzu karşıdaki temsilcilerinize hissettirin. Onlar bunu hissettiklerinde sizi örnek alacaklar ve işlerinde başarı için
8-Şunu hiçbir zaman unutmamamız gerekiyor. Network işi bütünüyle bizim kendimize ait olan bir iştir. Bu işte yapmış olduğumuz emek ve çalışmalar bize geri dönüşüm olarak ziyadesiyle mutlu edecek şekilde yansıyacaktır. Bu işte tüm temsilcilerimiz kendine ait olan işi ifa ediyor ve onun bilincinde olması gerekiyor.

Değerli arkadaşlar yukarıda ifade ettiğim noktaları ikame ede arkadaşlar bence iyi bir sponsor olabilmenin hazziyetini ve mutluluğunu yaşayan insanlardır.Bu anlayışla çalıştığımız zaman başarı kendiliğinden gelecektir.Bir başka yazıda görüşmek ve buluşmak üzere network yapan tüm kardeşlerimin iyi bir sponsor olması duasıyla vesselam..

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Başarılı Sponsor Olmanın Sırları

  1. admin diyor ki:

    Değerli kardeşlerim,sizler bu işi inceledikten sonra bu işe temsilci olmaya karar verdiğinizde sitemizden üye olduğunuzda çok harika bir karar vermiş oluyorsunuz,niye derseniz çünkü bu işlerde size destekleyen size yol gösteren kişi bu işe tam manasıyla vakıf olması bu konuda tecrübeye sahip olması daha avantaj sunmaktadır.Ben 7 yıldan bu yana network marketing içinde biri olarak,işe bizim ekibimizle başladığınızda size her türlü döküman ve işle alakalı malumat verilecektir ve sizi lider yapana kadar hep yanınızda olacağız.Sizde başarılı bir sponsorla çalışmak istiyorsanız biz burdayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir