Başarılı Bir Toplantı Nasıl Düzenlenir

Değerli arkadaşlar, network yolculuğumuzda yaptığımız işlerde Toplantının çok önemli bir hususiyeti vardır. Networkun en önemli vurucu güçlerinden birisi toplantı tertip ederek yaptığımız işi karşımızdaki insanlara sunmaktır. Toplantı network marketingin vazgeçilmez bir öğesidir. Bizde bu minvalde toplantı yaparken hangi noktalara dikkat etmemiz gerektiğini ve yapmış olduğumuz toplantının amacına ulaşması için hangi tür çalışmalar yapmamız icap ettiğini size aktarmaya gayret edeceğim.

Toplantı yaparken yapacağımız toplantıyı sadece toplantı olsun havasında yapmamız hiçbir zaman bize avantajlı bir durum sağlamayacaktır. Toplantıyı yaparken şunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamamız gerekmektir. Yapacağımız toplantının bizim için bir amaç olmadığı ve bizi amaca götüren bir araç olduğunu yani bunun amaca giden bir vasıta anlamı taşıdığını unutmamız gerekmektedir. Toplantı yapmadan önce toplantı için özenle hazırlanılmalı ve her yönüyle toplantıya vakıf olacak bir şekilde çalışmalar yapılmalıdır. Toplantının muhteviyatını hazırlarken temel konular üzerinde yapılmasına dikkat edilmeli ve kişileri motivasyona sürükleyici noktaları tespit edilerek bu konuda bir organizasyon yapılmalıdır. Toplantı yapılacak yerin ayarlanmasında hassasiyetle çalışma yapılmalı, toplantıda salondaki aydınlatmadan tutunda toplantı yapılacak alanın ısı derecesi ve salonda oturacak kişilerin düzeni bile toplantıda önemli olan noktalardandır.

Toplantıda uygulanılacak kurallar daha önceden belirlenmeli ve toplantı esnasında bunların uygulanması sağlanmalıdır. Ek iş olarak yapılan lorems firmasında biz toplantı yaparken bu kuralları elimizden geldiği kadar uygulamaya çalışıyor ve bu noktada toplantımızın amacına ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Ek iş istiyorum diyen birçok insanlar toplantıya katılarak bu toplantı disiplini içerisinde işe kulak verdiklerinde onlarda başarıya giden yolda büyük ivme sağlamış olmaktadırlar. Toplantı esnasında katılımcılarında toplantıya iştirak etmelerinin sağlanması onların toplantıdan daha fazla haz almalarını sağlayacak gelişmeleri ortaya çıkaracaktır. İnternetten para kazanmak istiyorum diyen kişilerde toplantı odalarında iş sunumlarını dinleyerek istifade etmek etmektedirler. Toplantılarınızın verimli geçmesi ve iyi sonuçlar almanız için bahsettiğimiz noktalara kulak vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Başarı sizin elinizde bir başka yazıda görüşmek üzere selametle kalın.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

One thought on “Başarılı Bir Toplantı Nasıl Düzenlenir

  1. admin diyor ki:

    Sizde, sizi başarıya ulaştıracak bir sponsorlarla çalışmak ve başarıya giden yolda profosyenel bir liderden toplantı dinlemek istiyorsanız ekibimize sizi davet ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir