4S Formülüyle Kazanmak

 

 

4S FORMÜLÜ

Yapmış olduğumuz işlerde çeşitli plan ve programlarla iş yapabilme yetisine sahip olursak daha başarılı sonuçlar alacağımız düşüncesindeyim. Neden derseniz çünkü kendimizi alelade şekilde iş yapmaya yönlendirirsek sonuçları görememenin ve işle alakalı ortaya koyduğumuz emeğin karşılığını alamama gibi bir netice ile karşılaşabiliriz. Kazanmak için sizlere yazım içerisinde çok özel ipuçları vereceğim. Hedefe ulaşmak isteyen kardeşlerim eğer bu söylediğim düsturları yerine getirirlerse ALLAH’IN izniyle güzel sonuçlara muhatap olacağını söyleyebilirim.

 

Kazanmak için benim kendimin formüle ettiği ve yapmış olduğum işlerde uyguladığım formül,4S formülüdür. Bu çalışma prensipleri yapmış olduğum işlerde ve hayatımda çok işime yaramaktadır. Sizde bu çalışma anlayışını benimserseniz bu kardeşinize dua edeceğinizi umuyorum. Çok işinize yarayacak ve yaşamınızda size birçok artı katacaktır. Azimle kararlılıkta bu anlayışları ikame ettiğinizde hedeflemiş olduğunuz noktaya ulaşacak ve oraya vardığınızda orda kalarak iyi ki ben 4S formülünü uygulamışım deyip mutlu olacaksınız. Ayrıca bu formülle hayatınızın kolaylaşacağını unutmayın.

 

Diyelim para kazanmak istiyoruz. Ek iş yapacağız ve bu 4S formülünü ikame etmek istiyoruz. Bence bu anlayış para kazanma noktasında size süper bir çalışma anlayışıdır. Ben bunu denedim ve başarılı oldum. Ben ek gelir olarak network marketing sistemlerle çalışan firmalarda mücadele eden birisiyim. Ek iş olarak başladığım network işlerinde şimdi evimi buradan kazandığım paralarla geçindiriyorum. Zevkli bir iş yapmanın heyecanıyla bu formülle işimi güzelleştiriyor ve başarı basamaklarını tırmandığımda bu sistemin daha çok işe yaradığını ve benim işimde vazgeçilmezim olduğuna inanıyorum.

 

4S formülünden birincisi sabırlı olmaktır. Yapmış olduğumuz işlerde sabrı elden bırakırsak kesinlikle sonuca ulaşamayız. Çünkü hiçbir iş bir anda olacak bir iş değildir. Beklemesini bilmeliyiz ve emin adımlarla istemiş olduğumuz noktaya doğru ilerlemeliyiz. İkinci düstur, sorumlu olmaktır. Sorumlu olmadığımız yaklaşımlarda güzel neticeler alınmamaktadır. Bir işi sorumluluk duygusuyla yaparsak o bilinçle işi yapmaya çalışırsak kesinlikle başarı gelecektir. Üçüncüsü samimi olmaktır. Bir işe olursa olur olmazsa olmaz diye yaklaşarak iş tutmaya çalışırsak ondanda hüsran olan bir sonuç çıkabilir. Son düsturumuz sadakatli olmaktır. Yapmış olduğumuz işe bağlanmak size harika neticeler sunacaktır.

 

Size şunu söyleyeyim bu dört güzel özellik sizin yaşamınızın vazgeçilmezlerinden olursa hiçbir zaman mağlubiyete uğramasınız. Ben network yaparken para kazanırken bu formülden çok faydalanıyorum. Forivia marketing sistemle çalışıyorum. Onda da aynısı uyguluyorum. Uzun bir başarı yolcuğunda ülkemizin güçlü şirketlerinden Forivia bize hem kazandırıyor hem de sosyalleşmemiz noktasında süper imkânlar sunuyor. Sizlere kazanmanın yollarını öğretiyoruz. Güçlü ekibimizle size yardımcı olarak 4S formülüyle başarının kapısını aralıyoruz. Sizde davetlisiniz.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir