FORİVİADA İNDİRİMLİ ÜRÜN KAMPANYASI

Ülkemizde ek iş sistemlerinden Forivia, kendi çapında üyelerine daha fazla kazandırmak ve onların işi icra ederken mesut bir şekilde bu sistemi insanlara anlatarak gelirlerini artırmak için kampanyalar düzenlemektedir. Genellikle indirim kampanyaları katalog sonunda yani çıkaracağı yeni katalog öncesi üyelerinin sıcak satışlarından daha fazla kazanmaları için bu tarz indirim kampanyalarını düzenlemektedir. Forivia ek gelir, Aralık ayının ikinci haftası sonunda yeni katalogunu çıkacağını açıklayarak bu noktada üyelere yeni katalog gönderilmeden önce tüm ürünlerde % yüze varan ıskontolar uygulayarak temsilcilerine süper fırsat sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Şirketimiz bu yapmış olduğu kampanyada kendinden büyük fedakârlık yapıp daha önceki indirimli ürün kampanyalarından farklı olarak ürünler indirimli olsa bile aynı prim puanı vererek temsilcilerin hem sıcak satış yaparak daha çok kazanmasını hem de satmış olduğu ürün tutarında aynı puanı alarak kariyer yapmasını daha kolay hale gelmiştir. Ürünlerin indirimli olması münasebetiyle kişiler hem kendilerine alacakları ürün tutarını yüksek tutmakta bununla beraber elimde ürün olsun müşterilere bunu göstererek daha fazla satarım düşüncesiyle fazla fazla sipariş girmektedirler.

Forivia ek iş fırsatı, bu kampanyalarının yanında çok ürün satan üyelerine ilk yirmi sıralamasına girdiklerinde ayrıca sürpriz hediyeler göndermekte ve onları bu emeklerinden dolayı onure ederek ödüllenmektedirler.15 Aralık tarihine kadar indirimli ürün almak isteyen temsilciler ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir. Neden derseniz şu an satışlar çok fazla yoğunlaşmakta ve ürünlerin stokları kısa sürede biterek ürün bulamayabilirsiniz. Ücretsiz üye olarak bu indirimli ürün kampanyasından yeni üye olan kişilerden faydalanabilir. Forivia kazandırmaya devam ediyor. Bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir